آموزش طراحی با نرم افزار اتوکد دو بعدی

در این ویدئو آموزشی نحوه کار با اتوکد سه بعدی ۲۰۱۸ به طور کامل و جامع توضیح داده شده است.استاد جمشیدی در این آموزش از مقدماتیترین تا سطوح پیشرفته مباحث اتوکد را به طور کامل توضیح داده است. اتوکد یک نرمافزار طراحی حرفهای و جامع است که با کمک آن میتوانید نقشههایی بسیار پیچیده رسم کنید. اتوکد با رابط CAD و استفاده از آن سازگار است. برای یادگیری پکیج آموزش Auto Cad شما نیاز به هیچ پیش زمینه ای ندارین و به صورت کامل، از صفر تا صد تمامی مباحث رو آموزش می بینید . هموار کرده. بنابراین لازم به نظر میرسه که تمام مهندسان و طراحان کار با نرم افزار AUTOCAD رو یاد بگیرن و ازش برای پیشبرد امورشون در رشتهی کاری خود به بهترین شکل استفاده کنند.

کاربردهای بی شمار این نرم افزار، زمینه ساز اشتغال بخش عمده ای از کاربران کامپیوتر بوده و می توان این نرم افزار قدرتمند را به عنوان یک بنگاه اشتغال زایی حرفه ای معرفی کرد. سایر برنامه های رایانه ای را می توان به نرم افزار طراحی پیوند داد. های کارخانهی سازنده، سری ساخت و مدل را باز کنید. همانطور که بیان داشته ایم؛ نرم افزار اتوکد AutoCAD ، نوعی نرم افزار حرفه ای می باشد که به منظور طراحی و ترسیم پلان ها و برنامه های مهندسی و صنعتی توسط کمپانی مشهور اتودسک به مرحله ساخت و انتشتر به بازار جهانی رسیده است. ارائه ویدیو آموزشی رفع اشکال ← در صورتی که هنرجو در هر مرحله از آموزش دچار مشکل شود با ارائه فیلم آموزشی به رفع اشکال پرداخته میشه. از سال 2018، سه طرح اشتراک، از 50 دلار در ماه تا 3 سال، 1170 دلار مجوز در دسترس بود.

جهت ثبت نام در دوره آموزش اتوکد می توانید از طریق وب سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب اقدام نمایید و یا بر روی لینک ثبت نام کلیک کنید. این برنامه که تکامل و ترکیبی از محصولات قبلی است، از مدل تجاری freemium با برنامه رایگان و دو سطح پرداخت شده استفاده می کند، به صورت Pro (ماهانه 4.99 دلار یا 49.99 دلار در سال) و Pro Plus (سالانه 99.99 دلار) به همراه ابزارها و دسترسی آنلاین به نقشه ها در بازار عرضه می شود. اگر حوزه کاری شما در زمینه طراحی صنعتی یا دکوراسیون است، بیشک با نرمافزار اتوکد آشنایی دارید. برای دسترسی به این ابزار می تواند کلمه LINE یا حرف L را در پنجره ommand تایپ کرده و Enter یا Space را فشار دهید. میتوانید بعداً اندازه و استایل خط را تغییر دهید. با انتخاب دو گوشه مورب می توانید موقعیت و اندازه مستطیل را مشخص کنید.

تنها میتوانید برای پروژهی فعال از قابلیتهای پروژهای استفاده کنید. این دیسک شامل نسخه نهایی نرم افزار Autodesk AutoCAD 2020 به منظور استفاده در آموزش AutoCAD 2020 میباشد. یکی دیگر از نکات این است که یکی از ملاک های انتخاب و شرکت در کلاس ها و دوره های آموزشی، مدرک معتبر و بین المللی می باشد. مدرک معتبر مجتمع فنی تهران یکی از معتبرترین مدارک مراکز آموزشی ایران در مجامع بین المللی شناخته می شود، دلیل این اعتبار سطح بالای دوره های آموزشی برگزار شده در مجتمع فنی تهران و نمایندگی های آن می باشد.

احتمالا در تنظیمات برنامه بتونید تعیین کنید. نرم افزار اتوکد را میتوان یکی از قدیمیترین نرم افزار ها در حوزه نقشه کشی دانست که اولین نسخه از آن در سال ۱۹۸۱ و به اسم Micro CAD تولید گردید. در کنار آشنایی با این نرم افزار، درک صحیح از ضوابط و الزامات عمومی در ترسیم های معماری، می تواند زمینه ساز تولید یک نقشه معماری اصولی و دقیق باشد. ابزارهای اضافی از مدل معماری سه بعدی نقشه های استاندارد 2D مانند ارتفاعات و مقاطع تولید می کنند. اگر به دنبال نرم افزاری هستید که در مدل سازی سه بعدی تخصص داشته باشد، بهتر است به جای اتوکد، نرم افزاری مانند SolidWorks را امتحان کنید. به عنوان مثال، AutoCAD Architecture به طراحان معماری اجازه می دهد تا اشیاء سه بعدی مانند دیوارها، درها و پنجره ها را با داده های هوشمندانه تر مرتبط با آنها بجای اشیاء ساده مانند خطوط و دایره ها ترسیم کنند.

امروزه این نرم افزار به یکی از کاربردی ترین نرم افزار ها در زمینه طراحی تبدیل گردیده که روز به روز آپدیت می شود و از گذشته تا کنون سیر تکاملی و قابل اعتمادی داشته است. در این روش صرفنظر از اینکه، هیچ آموختهای از اتوکد نداشته باشید یا تا حدی با اتوکد آشنا باشید، میتوانید فقط در عرض 32 روز آینده و فقط با روزی یک ساعت تمرین به یادگیری نرمافزار اتوکد بپردازید و به یک متخصص اتوکد تبدیل شوید. با شرکت در این دوره در 32 روز آینده خودتان را برای گرفتن ظرفیتهای خالی بازار کار بیمه میکنید. دوره آموزش اتوکد با بیش از 20 جلسه ویدئو با کیفیت آموزشی،تکنیک و ترفند های ترسیم نقشه های فاز یک رو از مقدماتی تا پیشرفته با جزئیاتی کامل و به صورت کاملا پروژه محور بهتون آموزش میده.

در سطح جهانی توسط تیمهای توسعه محصول، تاسیسات تولیدی، متخصصان پزشکی، در موسسات آموزشی، متخصصان و دوره اتوکد مهندسان استفاده میشود. در اینجا ما فقط می خواهیم جهت یابی در اتوکد را کمی بررسی کنیم و قرار نیست وارد جزئیات آن شویم. گروه ­های مشارکتی← پس از تهیه دوره آموزشی، توسط پشتیبان دارک وارد گروه میشین و همراه با اساتید دوره، پشتیبان ­ها و سایر هنرجویان به انجام تمرینات و حل مشکلات خود می ­پردازید. نکته: اگر می خواهید کادر مشکی دور عکس های وارد شده را حذف کنید، دستور IMAGEFRAME را تایپ کنید، Enter بزنید و مقدار آن را به صفر تغییر دهید. میتوانید تبهای موردنظرتان را نمایش دهید یا پنهان کنید. دانلود کتابها با فرمت PDF یا MP3 است. احتمالا آشنایی بیشتری با این نرم افزار دارند چرا که در واقع اتوکد کاربردی ترین برنامه برای ترسیم نقشه های دو بعدی، سه بعدی و به طور کل طرح های فنی است.

آموزش اتوکد دوبعدی

آخرین نسخه منتشر شده از نرم افزار، نسخهی مربوط به سال ۲۰۲1 هست.AUTOCAD راه رو برای تمام صنایع از قبیل معماری ـ مکانیک ـ برق ـ تجهیزات پزشکی و… در این مجموعه سعی شده تا به سادهترین زبان و با ترجمهی تمام متون انگلیسی و مثالهای عملی برای همهی دستورها، راحتترین راه یادگیری این نرم افزار فراهم آید. اتوکد و دوره آموزشی نقشه کشی ساختمان نرم افزار اتوکد بهترین برنامه نقشه کشی و طراحی ساختمان در دنیاست که مجهز به قدرتمندترین، انعطاف پذیرترین و عالی ترین ابزارها در صنعت نقشه کشی می باشد.

امکاناتی را به شما کمک می کند تا بتوانید P & ID را تهیه کنید و سپس آنها را در یک مدل طراحی گیاه سه بعدی ادغام کنید. امکاناتی را اضافه می کند تا به شما در پیش نویس، طراحی و مستند سازی سیستم های ساخت و ساز MEP در یک محیط اتوکد کمک کند. با استفاده از Icon Menu میتوانید با انتخاب نوع قطعه، آن را اضافه کنید. نکته: برای ساده کردن صفحه نمایش در حین اضافه کردن اشیای هندسی می توانید F12 را فشار دهید. با استفاده از نرم افزار اتوکد میتوانید عمل نقشه کشی ساختمان را با سرعت بالایی انجام دهید. ۱. در صورت امکان آموزش سایر نرم افزارهای نقشه کشی بخصوص civil 3D , Arc Gis رو در سایتتون قرار دهید. برای نمایش یک ناحیه ، می توانید scroll wheel را پایین نگه داشته و موس را حرکت دهید. در دوره آموزش اتوکد دو بعدی، فراگیری نحوه استفاده از این نرم افزار قدرتمند به شما آموزش داده می شود تا هر چه سریع تر مسیر صحیحی را برای کسب در آمد انتخاب کرده و به سوی آن حرکت کنید.