آگهی های انواع کتاب کمک درسی شیپور | ketabko

تمام تلاش مؤلفان این انتشارات بر این بوده که محتوای مناسب آموزشی را در اختیار تمامی دانش‌آموزان در سراسر ایران بگذارند و عدالت آموزشی را برقرار کنند. از همین رو سعی شده تا کتاب هایی به بهینه‌ترین شکل ممکن تألیف کرده و به بازار کتاب کمک درسی دهم تجربی ارائه کنند. همان طور که می دانید استفاده از تصاویر مرتبط با مطالب آموزشی به ماندگاری مطالب و تثبیت آن ها در ذهن کمک می کند. همین طور استفاده از رنگ های شاد و متنوع می تواند در انتخاب تاثیرگذار باشد البته استفاده از کاغذهای با کیفیت هم برای برخی از دانش آموزان که در کتاب ها یادداشت برداری می کنند حائز اهمیت است. پیشنهاد زودر به دانش آموزانی که قصد خرید کتاب کمک درسی برای بهبود سطح علمیشان دارند این است که قبل از خرید حتما هدفشان را معیین کنند تا در ادامه مسیر از خریدشان احساس رضایت داشته باشند.

لقمه طلایی مفاهیم شیمی کنکور مهروماه

در ادامه به معرفی معروف‌ترین کتاب این انتشارات، یعنی گام به گام، برای پایه دهم رشته تجربی پرداخته شده است. همه ی ما این رو میدونیم که در کنار کتاب های درسی باید کتاب های کمک درسی و آموزشی هم فراهم بشه تا هم باسوالات سال های گذشته آشنا بشیم و هم بتونیم خودمون رو محک بزنیم که اطلاعات ما در چه وضعیتی هست. به همین دلیل ما برای شما عزیزان برای مقطع تحصیلی سال دهم تجربی بهتین پک کتاب های کمک درسی سال دهم تجربی رو موجود کردیم.

  • کتاب تست انتشارات خیلی سبز برای آن دسته از دانش‌آموزان طراحی شده که می‌خواهند از ابتدای کار برای کنکور آماده شوند.
  • در ادامه به معرفی کلی سری کتاب های میکرو، سیر تا پیاز، پرسمان و آی کیو گاج برای پایه دهم پرداخته شده است.
  • کتاب هایی که علاوه بر درسنامه جامع و کاربردی، بانک بزرگی از تست های تالیفی و کنکوری سال های اخیر هستند.
  • پایه دهم یکی از مقاطع مهم برای کنکوری هاست بنابراین لازم است اگر در درس خاصی احساس ضعف می کنید با خرید کتاب کمک درسی مربوط به آن درس این ضعف را جبران نمایید.
علاوه بر خرید کتاب درسی متوسطه دوم و کتاب‌های کمک‌درسی، خیل عظیمی از دانش آموزان به دنبال تهیه منابع کنکور سراسری هستند. چرا که پایه دهم شروع یک دوره سه ساله برای افزایش آمادگی شرکت در کنکور سراسری است. در میان عناوین متعدد به چاپ رسیده، کتاب کنکور و کتاب کمک درسی فیزیک دهم ریاضی گاج، یکی از بهترین گزینه‌ها است. علاوه بر گاج، کتاب‌های خیلی سبز و نشر الگو نیز منابع خوبی برای کنکور سراسری رشته‌های شاخه نظری به حساب می‌آیند. به خاطر همینه که امتحانات رو به روایتی سخت میگیرن تا هرکسی که روش های مناسبی رو برای یادگیری انتخاب کرده بتونه نمره نهایی رو بگیره. حالا اگر رشته ی تجربی رو انتخاب کرده باشین درس های زیست، ریاضی، شیمی، فیزیک از جمله درس هایی هستش که ضریب بالایی در آزمون دارن پس باید در کنار کتاب درسی پک کتاب های کمک درسی سال دهم تجربی رو هم تهیه کنید.

کتاب دست دوم کتاب کار زیست 1 مهر و ماه 1398 پایه دهم تالیف عباس راستی بروجنی-نوشته دارد

این کتاب با داشتن تست های پرتعداد و متنوع دانش آموزان را برای مواجهه با هر نوع تستی آماده می کند. کتاب تست زیست دهم از انتشارات خیلی سبز در دسته کتاب های آموزشی و حل تست قرار می گیرد. این کتاب یکی از بهترین کتاب های کمک آموزشی برای درس زیست شناسی پایه دهم محسوب می شود.

در ادامه به بررسی دو کتاب پرطرف‌دار تست و سه بعدی نشر الگو پرداخته شده است. در بخش تمرین هم، تست‌های متناسب با موضوع و طبقه‌بندی‌شده ارائه شده است. پاسخ‌نامه تشریحی این تست‌ها، کاملاً واضح و تحلیلی است و هر نوع گمراهی و سردرگمی در دانش‌آموزان را از بین می‌برد. این کتاب مناسب دانش‌آموزانی است که می‌خواهند آموخته‌های خود را به چالش بکشند و یا تصمیم دارند تسلط خود بر روی دروس را چندین برابر کنند.

کتاب های تست مهر و ماه

آگهی های انواع کتاب کمک درسی شیپور | ketabko