اتاق فرار ضدّ کرج؛ آدرس، تلفن، ساعت کاری، تصاویر و نظرات کاربران نقشه و مسیریاب بلد | allescape

دقت داشته باشید که تخفیف لیزرتگ فقط برای دو سانس پشت سر هم لحاظ می شود. شاید مقالات سایت ما، برای پیدا کردن اسم صورت فلکی مد نظر کمکتون کنه.

اگر علاقه‌مند به تفریح اتاق فرار هستید و ساکن کرج هستید باید به شما بگوییم که این شهر بعد از تهران رکورد بیشترین اتاق فرارهای کشور اتاق فرار تهران را دارد. مجموعه‌های بسیار خوب و قدیمی همچون مجموعه اتاق فرار پازل روم، مجموعه اتاق فرار دایموند روم، مجموعه اتاق فرار دررو و همچنین مجموعه اتاق فرار وی اوت استارت ساخت اتاق فرارهای خود را از کرج شروع کرده اند. غیر از این مجموعه‌ها و با توجه به پتانسیلی که این شهر دارد مجموعه اتاق فرار اسکیپ روم دات‌ای ار و همچنین انیگما که شروع فعالیتشان در تهران بوده است حالا به یکی از مجموعه‌های بزرگ اتاق فرار کرج تبدیل شده اند. به طوری که در حال حاضر بزرگترین اتاق فرار کشور با نام دلاک در کرج افتتاح شده است. اتاق فرارهای کرج مجموعه ای از سنایورهای ترسناک و دلهره آور و ماجراجویانه را در محیط های بسیار مهیج فراهم نموده و در مدت زمان کوتاه به یکی از بهترین سرگرمی ها در این شهر تبدیل شده اند. اتاق فرار تاج اسکیپ در ادامه لیست پرطرفدارترین اسکیپ روم ها در کرج را معرفی و راه های دسترسی از قبیل آدرس، شماره تلفن و لینک سایت هر یک را ارائه می دهد.

  • این عمل در راستای اهداف متعالی مجموعه اتاق فرار انیگما خواهد بود که همواره تلاش می کند با نگاهی حرفه ای به این سرگرمی، آن را به بهترین شکل ممکن ارائه کرده و از کلیه فعالان در این حوزه حمایت نماید.
  • گروه ایلوژن از بهار ۱۳۹۸ فعالیت خود را در کرج آغاز نموده و بازی های معمایی را در فضایی مهیج ارائه داده است.
  • تنها کافی است که شما از طریق همین صفحه (صفحه رزرواسیون) اقدام به انتخاب بازی، سناریو و تاریخ مورد نظر خود کنید.
  • موضوعی که سبب گردیده تقریبا تمام امکانات آموزشی، رفاهی، ورزشی، سرگرمی و …
  • در منطقه بلوار هفت تیر کرج، اسکیپ رومی وجود دارد که موفق شده به خوبی نامش را بر سر زبانهای مخاطبان اتاق فرار بیندازد.
نکته تمایز و شاید موفقیت کولی در جلب نظر بازیکنان اتاق فرار، گیم پلی متفاوت آن است. موردی که بعد از گذشت چند سال از فعالیت اسکیپ رومها در ایران، امروزه به شدت مورد توجه و اقبال مخاطبان این سرگرمی قرار میگیرد و کولی گواه خوبی بر این مدعاست. مجموعه آرک اسکیپ روم در دومین تجربه بازیسازی خود، به سراغ یک داستان بومی و سنتی رفته. در منطقه بلوار هفت تیر کرج، اسکیپ رومی وجود دارد که موفق شده به خوبی نامش را بر سر زبانهای مخاطبان اتاق فرار بیندازد.

تعداد نفرات : ۴ تا ۸ نفر

اتاق فرار دررو از جاذبه‌ های گردشگری کرج و بزرگ‌ترین مجموعه اتاق فرار استان البرز به‌ شمار می‌رود و در سال ‍۱۳۹۸، با هدف توسعه و ترویج بازی‌های غیرمجازی کار خود را آغاز کرد. این مجموعه دو طبقه شامل ۶ بازی هیجان‌انگیز می‌شود که با سناریوهایی جذاب، برخی از آن‌ها اتاق فرار بخش یازده، اتاق فرار اونتور، اتاق فرار چرنوبیل و اتاق فرار حمام جن‌زده نام دارند. شما می توانید از تخفیف های دائمی رزرو آنلاین اتاق فرار و لیزرتگ کرج و تهران در وب سایت اکوکلاب بهره مند شوید. میزان این تخفیف ها در بازه های زمانی گوناگون متفاوت است و در توضیحات پیش از فرم رزرو درج شده است. تنها کافی است که شما از طریق همین صفحه (صفحه رزرواسیون) اقدام به انتخاب بازی، سناریو و تاریخ مورد نظر خود کنید.

اتاق فرار ضدّ کرج؛ آدرس، تلفن، ساعت کاری، تصاویر و نظرات کاربران نقشه و مسیریاب بلد | allescape لازم به ذکر است نت‌برگ هم‌اکنون در اکثر شهرهای بزرگ ایران مانند تهران، کرج، مشهد، اصفهان، شیراز، ارومیه و غیره مشغول به فعالیت و ارائه خدمات روزانه می‌باشد. انتخاب و رزرو اتاق فرار کرج به دلیل وجود گزینه های زیادی که در این شهر وجود دارد، کمی سخت به نظر می رسد. این توضیحات شامل معرفی کوتاه ماجرا و ژانر سناریوها است که در زیر به اختصار معرفی می شوند. اتاق فرار ترسناک همان‌طور که از اسم آن پیداست در این ژانر، سناریو، دکور و فضاسازی بازی به‌ گونه‌ای است که حس ترس را در بازیکنان به گونه‌های مختلف ایجاد می‌کند که موجب ترشح آدرنالین می‌شود.

اتاق فرار دهکده مرگ