امنیت وب‌سایت‌ها در دستان این ۹ تهدید است! معرفی راه‌های مقابله ادمین سایت | armansiahloo

با انجام این کار، علاوه بر افزایش امنیت سایت، به حقوق تولید کننده هم احترام گذاشته‌اید و از محصولات اصلی استفاده کرده‌اید. برای بالا بردن امنیت سایت، عملیات اعتبار سنجی در وب سایت ها همیشه باید در هردو سمت مرورگر و سرور انجام شود. مرورگر قادر است تا برخی از اشتباهات ساده و رایج مانند عدم وارد کردن اطلاعات در فیلدهای ضروری یا وارد کردن متن در فیلد شماره تلفن را شناسایی و به کاربر اعلام نماید. مهاجمان سایبری روزانه حداقل 230،000 نمونه بدافزار را ایجاد و منتشر می کنند. بدافزار می تواند از راه های مختلفی مثل تبلیغات بدافزار و دانلود انتقال پیدا کنند.

استفاده از رمز عبور قوی و سطح دسترسی

GlobalSign نمونه‌ای از گواهینامه SSL است که با بیشتر وبسایت ها کار میکنه. از HTTPS یا پروتکل زبان نشانه گذاری انتقال امن یا Hypertext Transfer Protocol Secure برای تامین امنیت انتقال داده ها از طریق اینترنت استفاده میشه. پس در حالی که محتوا در HTTPS در حال انتقال امنه، از وقوع هر گونه وقفه و تداخلی جلوگیری میشه. زمانی که می خواهید به یک سایت ورود پیدا کنید و یا در آن ثبت نام کنید، ابتدا باید درخواستی را به سمت سایت ارسال کنید و سایت نیز پاسخ مناسبی را برای درخواست شما ارسال کند.

هرکدام از نمادهای امنیتی چه معنایی دارند

امنیت وب‌سایت‌ها در دستان این ۹ تهدید است! معرفی راه‌های مقابله ادمین سایت | armansiahloo

محصولات امنیتی خوبی برای اینکار عرضه شده اند که از آنها می توان به محصولات عرضه شده توسط شرکت های eset و kaspersky اشاره کرد. اگر قادر به تهیه لایسنس نیستید این محصولات امنیتی دارای بازه محدود Trial نیز هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. ما در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ تخصص داریم. اگر مایلید بدانید خدمات ما چگونه می تواند باعث دستیابی شما به اهداف تجاری کسب و کارتان بشود با ما تماس بگیرید.

۴. تجزیه و تحلیل طراحی وب سایت

علاوه بر این نشانه‌های قرمز کلیدی، عوامل دیگری نیز وجود دارند که ممکن است به نشانه‌های یک وبسایت ناامن اشاره کنند. تصاویر با کیفیت پایین، طراحی صفحات ضعیف و زمان بارگذاری طولانی نیز به طور معمول به طراحی عجولانه وبسایت تقلبی اشاره دارند. هرگاه مشکوک به معتبریت یک سایت باشید، این نشانه‌ها را به خاطر داشته باشید. اگرچه این سن دامنه نمی‌تواند سن دقیق وبسایت را بدهد، زیرا دامنه‌ها اغلب قبل از ایجاد یک وبسایت خریداری می‌شوند، اما می‌تواند یک ایده متقرب از سن سایت را به شما بدهد.

این موضوع ممکن است به وضوح برای همگان آشکار باشد، اما تاکید آن نیز خالی از لطف نیست چرا  که به روز نگهداری تمامی نرم افزارهای مورد استفاده برای حفظ امنیت در وب سایت کاملا حیاتی می باشد. چیزهایی وجود دارد که هر وب سایتی به آنها نیاز دارد و یکی از آنها گواهینامه SSL است. گواهینامه SSL روشی مناسب برای امن کردن ارتباطات بین کاربر و سرور سایت است و با رمزنگاری باعث افزایش و غیر ممکن کردن حملات سایبری به محتوای ارتباطات بین کاربر و سرور می شود. رمز عبور قوی و منحصر به فرد برای ورود به سیستم مدیریت و داشبورد سرور شما ضروری است. در جهان آنلاین امروزی، شناختن سایت‌های امن و اعتماد‌باور به آن‌ها بسیار اهمیت دارد. با استفاده از روش های بررسی اعتبار سایت که در این مقاله بررسی کردیم، شما می‌توانید از خطرات سایت‌های تقلبی و غیرقابل اعتماد جلوگیری کنید و به سلامت اطلاعات و امنیت خود اطمینان طراحی سایت لوازم یدکی تراکتور حاصل کنید.

  • پس از تهیه یک هاست خوب باید تا حد امکان سعی کنید تا وب سایت خود را به خوبی مدیریت کرده و بروزرسانی نمایید و از انجام کارهایی که می تواند امنیت آن را به خطر اندازد جلوگیری کنید.
  • در سایت ها این امکان وجود دارد که با اعمال محدودیت هایی مانند تعریف IP از مشاهده مسیر یا فایل خاصی توسط اشخاص غیر جلوگیری کرد.
  • مثلا، نیازی نیست که یک تولید کننده محتوا به قسمت های کدنویسی سایت دسترسی داشته باشد.
  • اینکار هم آسان است و هم برای حفظ تمامیت ، دسترسی و محرمانگی سایت ضرورت دارد.