بهترین دوچرخه بچگانه در بازار ایران

بازاریابی : برندها قسمت بزرگی از هزینه و زمان خود را صرف این بخش می کنند تا میزان سود خود را افزایش دهند. متخصصین این امر روش های بسیاری را پیاده می کنند تا برنامه هایشان به ثمر بنشیند و یکی از آنها بکارگیری از جلوه های بصریِ نشأت گرفته از کلیشه هایی است که هنوز در بین کودکان و حتی بزرگسالان محبوب اند. در این روش با جلوه های بصری دوچرخه ها را با توجه به استیکرها و رنگ ها به دو گروه دخترانه و پسرانه تقسیم کرده و از هر کدام برای جذب توجه جنسیت مورد هدف استفاده می کنند. مثلا دوچرخه هایی که با رنگهایی مثل صورتی و بنفش ساخته می شوند را برای جذب دختران تبلیغ می کنند، و دوچرخه های پسرانه را که با رنگ های تیره تر شناخته می شوند با هدف تحریک اشتیاق پسر بچه ها به بازار عرضه می کنند. دیدید که دو نوع دوچرخه دخترانه و پسرانه در حوزۀ بازاریابی نیز تفاوت دارند و هر کدام با روش خاصی تبلیغ می شوند تا گروه بخصوصی از کودکان به خرید قانع شوند.

دوچرخه های دخترانه در چه سایزهایی تولید می شوند؟

۴ نکته مهم در خرید دوچرخه دخترانه (بهترین برندهای دوچرخه دخترانه کدام هستند)

منظور از دوچرخه دخترانه چیست

صد ها دوچرخه دخترانه از ده ها برند در بازار موجود است که قطعا انتخاب را به شدت گیج کننده خواهد ساخت. مسئله دیگر که در این باب مطرح است کیفیت و اصالت دوچرخه هاست که اگر اشتباهی در تشخیص آنها صورت گیرد به سلامت کودک شما ضربه خواهند زد و او را از ورزش دوچرخه سواری دور و دور تر خواهند برد. این قسمت از مقاله به معرفی برندها و مدلهایی می پردازد تا سرگیجه شما در انتخاب دوچرخه را تا حد زیادی برطرف سازد. برای انتخاب بهترین دوچرخه بچگانه در بازار ایران به سایت تکنونامه مراجعه کنید.

دوچرخه قناری:

برای تشریح این قسمت از مقاله باید بطور کلی به سراغ دوچرخه بچه گانه رفت زیرا دوچرخه دخترانه و پسرانه در چارت سایزبندی با هم اشتراک دارند. سایز دوچرخه دخترانه همان سایز تایر به اینچ است که هر یک برای بازۀ مشخصی از قد مناسب هستند بعلاوه یک گروه سنی نیز برای هر کدام در نظر گرفته می شود. تصمیم گیری بر اساس سن بدلیل تفاوت میزان رشد هر کودک با کودک دیگر هر چند هم سِن، از الویت خارج است و ملاکهای طول قد و اندازۀ شاخص inseam قابل اتکاترین فاکتورها برای تعیین سایزِ دوچرخه دخترانه هستند. دوچرخه های دخترانه در 5 سایز 12، 14، 16، 20، 24 تولید و عرضه می شوند که تمام کودکان با هر مقدار قد بتواند یک سواری راحت و لذت بخش را تجربه کند. ناگفته نماند دوچرخه های balance که به اولین دوچرخه معروف اند نیز وجود دارند که بدون پدال طراحی شده و با فیزیک کودکان از 88 تا 105 سانتی متری همخوانی دارند.

دوچرخه دخترانه 12

دوچرخه دخترانه ویوا مدل باربی: دوچرخه باربی ویوا یک دوچرخه شکیل مزین شده به استیکرهای جذاب و رنگهای سفید و صورتی است که دختر بچه ها را به سمت دوچرخه سواری سوق می دهند. این دوچرخه به گلگیر، قاب زنجیر، صندوق عقب و پشتی صورتی است تا کودک کاملا مجهز و امن از سفر خود لذت ببرد. به این دوچرخه علاقمند شدید؟ مژده این است که دوچرخه ویوا مدل باربی در سه سایز 12، 16، و 20 توسط فروشگاه اینترنتی آریا نمایندگی معتبر این برند عرضه می شود.

    دوچرخه دخترانه قناری مدل جنی: دوچرخه دخترانه جنی jenny یک دوچرخه شهری دخترانه بحساب می آید که با ظاهر خود دختر بچه ها را مسحور می کند و دوچرخه سواری را بعنوان یک سرگرمی مفرح به برنامه روزانه آنها اضافه می کند. دوچرخه دخترانه قناری جنی بدنه ای استیل دارد که با استیکرهای جذاب پوشانده شده و به گلگیر و سبد جلوی فانتزی مجهز است. این دوچرخه در سه سایز 12، 16، 20 در فروشگاه اینترنتی آریا چرخ موجود است. اگر قصد خرید این دوچرخه قناری دارید، چرا نشسته اید؟ قطعا نمی خواهید فرصت تخفیفاتی فروشگاه آریا چرخ را از دست بدهید.

    دوچرخه دخترانه قناری گلکسی: از محصولات 2022 برند قناری، دوچرخه دخترانه گلکسی هم در جمال و هم از لحاظ کیفیت خیلی زود طرفداران زیادی را جذب کرده است. نقطه عطف این دوچرخه فریم منیزیومی آن است که از تکنولوژی های برتر برند canary به شمار می آید. سایز 16 این دوچرخه نیز در کالکشن سال 2022 فروشگاه اینترنتی اریا چرخ جا خوش کرده است. این فروشگاه جز بهترین ها را به مشتریان خود عرضه نمی کند.

دوچرخه ویوا:

اگر چه تاریخ دقیقی از ظهور دوچرخه های بچه گانه یا حتی دوچرخه بزرگسال در دسترس نیست اما طبق گمانه زنی ها اولین نوع دوچرخه بچه گانه که به دوچرخه balance شهرت دارد در سال 1817 پا به عرصۀ وجود گذاشت. این دوچرخه ها اولین وسیله با دو چرخ بودند که اختصاصا برای کودکان کوچک با هدف سرگرمی ساخته شدند. این دوچرخه همچنان بطور گسترده در صنعت دوچرخه سواری وجود دارد اما امروزه برای استفادۀ آموزشی با مقصود یاد دادن دوچرخه سواری به کودکان ساخته می شوند. کم کم دوچرخه های کودکانه به پدال تجهیز شدند و به صنعت دوچرخه سواری پا گذاشتند. زان پس تمرکز بیشتر روی پیشرفت دوچرخه های کودکانه معطوف شد و در همین زمانها تصمیم بر طراحی دوچرخه های دخترانه بطور جدا از دوچرخه های پسرانه گرفته شد. برای ارائۀ تعریف دقیق تری از دوچرخه دخترانه بهترین راه اشاره به مشخصات آن و مقایسه آن با دوچرخه پسرانه است

تمام دوچرخه های 24 شاید نه به پیشرفتگیِ دوچرخه بزرگسالان، اما بهرحال به سیستم دنده مجهز اند و اکثر قریب به اتفاق دوچرخه های کوهستان 24 با کمک فنر عجین شده اند. این دوچرخه ها بازه قدیِ 125 تا 145 را پوشش می دهند که اکثرا سنی حدود 9 تا 12 دارند. دوچرخه 24 دوچرخه سوار جوان را با نحوه بکارگیری قطعات پیشرفته آشنا کرده و او را برای سواری با دوچرخه بزرگسال آماده می کند.

بهترین برند دوچرخه دخترانه کدام است

قناری یک برند بسیار خوش آوازه در ساخت دوچرخه های بچه گانه است که با توجه به ویژگی هایی که محصولاتش دارند می توان آن را تولید کننده با کیفیت ترین دوچرخه های بچه گانه دانست. این برند ژاپنی حدود 50 سال قبل راه خود را به بازار ایران پیدا کرد و از آن زمان تاکنون همواره در سایه کیفیت بدون مرز در محبوبیت شاهد ترقی بوده است. دوچرخه های قناری کاملا با آگاهی از حساسیت های کودکان و طبق استانداردهای جهانی تولید می شوند و تکنولوژی های بسیاری در مسیر پیشرفت این محصولات ابداع شده است. قطعات ضد آلرژی و فریم منیزیومی از بارز ترین تکنولوژی هایی است که این برند ساخته و بکار می گیرد. این دوچرخه ها در تمام سایزها عرضه می شوند که نویدی است از یک سواری مسرت بخش برای همه کودکان با هر قد و سن. حالا نوبت به آن رسیده بعضی از بهترین مدلهای دوچرخه قناری را معرفی کنیم.

دوچرخه دخترانه سایز 12 را به کودکان 3 تا 5 سال پیشنهاد می کنند که متوسط قد آنها چیزی مابین 98 تا 112 سانتی متر است. اگر قصد خرید دوچرخه 12 را دارید به احتمال زیاد کودک شما به دنیای دوچرخه تازه وارد شده است و بعلت عدم شناخت قوانین و اصولی که در دنیای دوچرخه سواری برقرار است، شما باید مسئولیت انتخاب را برعهده بگیرید.

دوچرخه دخترانه 14

در مسیر خرید دوچرخه دخترانه 14 راه آسانی پیش رو ندارید چرا که دوچرخه های با این سایز کمیاب هستند اما خب کمیاب، نایاب نیست و اگر قصد دارید بر تصمیم خود پافشاری کنید می توانید دوچرخه 14 قناری را در وبسایت فروشگاه آریا چرخ پیدا کنید. دوچرخه 14 بهترین بازده را برای کودکانی با قد 92 تا 110 دارد.

دوچرخه دخترانه 16

دوچرخۀ 20 پله بعدی به سمت سواری با دوچرخه بزرگسال است. توجه کنید که خرید دوچرخه دخترانه 20 به منزلۀ رشد نسبی قوۀ تحلیل است و کودکان آمادگی برای شرکت در پروسۀ تصمیم گیری و کمک به پدر و مادر خود را دارند پس با دخیل کردن آنها به خاطراتشان از سواری رنگ و لعاب ببخشید. دوچرخه 20 معمولا برای کودکان 7 تا 13 سال و با رِنج قدی 112 تا 130مناسب است. جالب است بدانید از این سایز است که نصب قطعات پیشرفته تر مانند کمک فنر و سیستم دنده آغاز می شود. امروزه هر دو نسخۀ بدون کمک فنر و کمک فنردار دوچرخه 20 همچنین با سیستم دنده یا بدون آن در بازار قابل دسترس هستند.

دوچرخه دخترانه 24

قد کودکتان حدود 100 تا 115 است؟ او را روی یک دوچرخه 16 بنشانید تا سواری با آن را امتحان کند به احتمال بسیار زیاد بهترین تطبیق را با جثه ظریف او دارد. کودکان 5 تا 9 ساله محتمل ترین گروه سنی هدف برای دوچرخه 16 است.

دوچرخه دخترانه 20

ویوا نیز از تولید کنندگان خوش نام فعال در حوزۀ ساخت دوچرخه است که البته برای هر کدام از گروه های دوچرخه بزرگسال و کودکان خطوط تولید مجزا دارد. دفتر مرکزی برند ویوا در چین قرار داد اما گستره فعالیت خود را به 45 کشور جهان از تمام قاره ها بسط داده است. دوچرخه های دخترانه ویوا، هم با کارکرد مفید خود و هم طراحی زیبا طراحی جالب توجه باعث می شوند چشمان دختر بچه ها در همان نگاه اول برق بزند.