ترفندهای اجرای کناف لوکس پلاستر مجری حرفه ای کناف ،گچکاری و گچبری

در طولانی مدت به دلیل بسته بندی مناسب ، آسیبی به مواد وارد نمی شود. بعد از این کار میتوان کارهای نازک کاری را بر روی آن انجام داد. پس از این مرحله، باید سازه های باربر و بعد، سازه های پنل خور را نصب کرد. البته برای کشیدن طرحها و ایجاد اسکلت زیر کار، معمولا از نرم افزارهای معماری استفاده می شود.

صفحات روکش دار گچی مقاوم دربرابر آتش و رطوبت FM:

باقی ماندن اجزا گچ روی ابزار و ظروف باعث کوتاه شدن زمان گیر ش گچ در استفاده های بعدی می گردد. سطوح زیر کار باید محکم باشد و پیش از شروع کار باید خشک و گردگیری شود. سطوح زیر کار (مصالح بنایی) باید کاملا خشک و عاری از هرگونه مواد اضافی باشد. ماده اصلی گچ ساتن کناف ̜ گچ به صورت پودر می باشد که ضمن ترکیب با سایر افزودنی ها به کیفیت و خواص لازم جهت استفاده در سطوح مختلف رسیده است.

از این رو اگر از یک شرکت و یا کارخانه معتبر سقف مورد نیاز خودتان را خریداری کنید،در آن صورت است که می توانید ایمنی، کیفیت و در نهایت عمر مفید آن را تضمین نمایید. از این سقف ها می تواند به منظور زیبایی بیشتر نیز بهره بگیرید، بدون صورت که از چراغ های تزئینی که می توانند به صورت توکار و یا روکار باشند، ایده بگیرید و یک حالتی مانند نور مخفی را ایجاد کنید. برای اینکه بتوانید این نوع از سقف ها را نصب و اجرا کنید، به مدت زمان چندان زیادی نیاز ندارید. همین مورد باعث خواهد شد تا ساختمان هیچگونه بار سنگینی را تحمل نکند. سيستم کناف با توجه به هر وضعيت آب و هوايي محصولات مناسب با آن را ارايه ميدهد.

  • می‌توان گفت مرحله پایانی ساختمان مرحله نصب کاغذ دیواری و همزمان نصب نما سنگ و همچنین نصب ریسه‌های نور مخفی و هالوژن‌ها می‌باشد.
  • پیش بینی لازم برای سازه های عمودی اضافی (استاد) جهت کنج ها ̜ تقاطع ها و دیوارهای پشتیبان ضروری است.
  • سطوح زیر کار باید محکم باشند و پس از شروع کار خشک و گرد گیری شوند.
  • زماني که اجراي ساختار با کد حريق مد نظر باشد (به طور مثال در مقاوم سازی دیوارهای بنایی در برابر حریق در ساختمان های در حال بهره برداری).
  • سپس در چهار طرفی که کد ارتفاعی رو علامت گذاری کردیم، نبشی های L25 رو به کمک پیچ، به دیوار متصل می کنیم.

درصورتی‌که ارتفاع سقف بیشتر از حد معمول کم شود، اجرت متخصص کناف‌کاری بالا می‌رود. پنل‌های کناف با سه ضخامت 5، 7 و 10 ‌میلی‌متر در بازار عرضه می‌شوند. راه‌های مختلفی برای کاهش قیمت کناف مثل استفاده از متریال متفرقه و بی‌کیفیت یا استخدام متخصصان کم‌تجربه وجود دارد، اما ما به شما این روش‌ها را پیشنهاد نمی‌کنیم. مجموعه‌ خدمت نت هموراه تلاش دارد تا حد امکان بستری را فراهم نماید تا کاربران و مشتریان مجموعه بتوانند با کمترین هزینه ممکن، بیشترین خدماتِ با کیفیت را دریافت نمایند. اگر به اجرای شیروانی، آرداواز، ایرانیت و مواردی از این قبیل نیاز داشته باشیم.

آیا استفاده از این نوع سقف کاذب معایب نیز دارد یا خیر؟

تعمیرات سقف کاذب کناف خودایستا به راحتی انجام می شود و نگهداری از این مدل سقف کاذب آسان است. در این نوشته، به نحوه اجرای سقف منحنی با کناف می پردازیم و فیلمی از روند انجام این کار را نیز برای شما قرار داده ایم تا بیشتر با کناف و نحوه اجرای اجرای کناف سقف آن آشنا شوید. اتاق خواب جایی است که باید بتواند آرامش زیادی را به شما القا نماید. از این رو شما می توانید از این سقف ها استقبال کنید و برنامه ریزی های لازم را جهت نصب و اجرای آن بریزید. این ایده بسیار خلاقانه بوده و شما علاوه بر یک دکوراسیون زیبا می توانید از نورپردازی منحصر به فردی نیز بهره مند شوید.

ترفندهای اجرای کناف لوکس پلاستر مجری حرفه ای کناف ،گچکاری و گچبری

برخوردار بودن خاصیت آکوستیک ، ضد حریق بودن و مقاومت در برابر رطوبت سقف کاذب کناف سبب متمایز شدن این سقف از دیگر سقف های کاذب میباشد که با توجه به فضای مورد استفاده انتخاب میگردد. در تمامی موارد فوق می توان برای بهبود و زیبایی کار دست به دامان اجرای سقف کاذب و کناف شد، البته لازم به ذکر است که اجرای چنین طرحی تنها مسلتزم رعایت نکات فوق نمی باشد و در هر زمان که به تعمیر و ساخت سقف کاذب نیاز بود می‌ توان از متخصصین این حرفه کمک گرفت. پس از تکمیل نصب پانل ها، نوبت اجرای بتونه کاری و ماستیک کشی است. برای آماده کردن مواد بتونه، پودر بتونه را با آب مخلوط کرده و پس از تمیز کردن سطح از این مواد یک لایه را روی سطح کشیده، سپس توری های فایبرگلاس را قرارداده و دوباره یک لایه بتونه اجرا می کنند.

سقف کاذب مشبک کناف (شبکه 60×