خدمات سئو و بهینه سازی سایت

سومین مورد نام عکس هستش که بهتره یه نمای کلی از عکس باشه مثلا برای عکس زیر عنوان kids-playing یا بازی-بچه-ها کاملا بیان میکنه که داخل عکس انتظار چه چیزی رو داریم. ساختار اطلاعاتی مناسب مانند تصویر زیر خواهد بود و دارای یک معماری هموار است که هر صفحه بصورت سلسله مراتبی به صفحات زیرین خود لینک داده است. برای کمک به شما در ایجاد سئوی خارج از صفحه خود، تکنیکهای عملی زیر را گردآوری کردهایم که نتایج ثابتی دارند . گوگل دیگر این صفحه شما را در نتایج خود نشان نخواهد داد. همانطور که میدانید گوگل به کمک ربات های خود سایت شما را بررسی کرده و آن را درک می کند؛ به همین دلیل گاهی درک ساختار سایتتان برای آنها دشوار است. اما جایی که لینک های شکسته وجود دارد، فرصتی وجود دارد.ایده این است: پیوندهای شکسته را پیدا کنید و با صاحب وب سایت تماس بگیرید تا در مورد آن به آنها بگویید.وقتی به آنها می گویید که پیوند خاصی از آنها خراب است، این فرصتی است که پیوند مربوطه خود را به مالک پیشنهاد دهید تا پیوند شکسته خود را با آن تغییر دهد. نوشتن توضیحات متا اهمیت زیادی دارد، زیرا باید متن آن جذاب، مختصر و گویا باشد تا کاربر را به ورود به سایتتان ترغیب کند.

یکی از را های سئو آف پیج عضویت در فروم های مرتبط با فعالیت وبسایت میباشد. افزونه های متعددی وجود دارد اما پیشنهاد ما استفاده از دو افزونه زیر میباشد؛ هم کاربری میباشد هم دارای رابط کاربری مناسب … همه این موارد میتواند در مفید بودن مطلب تهیه شده توسط شما تاثیر مستقیم و غیر مستقیم بگزارد؛ حالا برای راحتی کار شما در تولید محتوا دو افزونه کاربری برای گوشزد کردن موارد بالا به شما خواهیم گقت . میتوانید این موارد را با استفاده از گزینههای جستجوی پیشرفته Google پیدا کنید .با استفاده از این هک ها حتی می توانید با استفاده از گوگل در شبکه های اجتماعی جستجو کنید. بهتر است که با قوانین گوگل پیش روید تا نتیجه بهتری بگیرید اگر کمتر یا بیشتر بنویسید ضرر چندانی بر سئو ندارد اما رعایت کردن آن نتیج مطلوب دارد.

وقتی سایتی طراحی میشود (دقت کنید که داریم دربارهی ابتداییترین مراحل راهاندازی یک سایت حرف میزنیم)، رعایت برخی از اصول و قواعد در همین مرحلهی نخست باعث میشود تا بسیاری از مشکلات بعدی مثل شناخته نشدن صفحات وبسایت یا ایندکس نشدن آنها در نطفه خفه شوند. مرحله آخر فرآیند بهینهسازی، رسیدن سایت به صفحه نخست جستجو است. او نمیداند که محتوای شما چقدر کامل است یا در آن به چه چیزهایی اشاره شده است. انتخاب نام مناسب برای عکسها از نظر گوگل هم مهم است؛ چون به این ترتیب میفهمد که عکس مورد نظر به چه چیزی اشاره میکند. روش های سئوی آف پیج میتونه به سایت شما کمک کنه تا در گوگل رتبه بالاتری بگیره. وقتی که به قوانین گوگل احترام می گذارید، او هم برای شما ارزش خاصی قائل می شود و هر کاری می کند تا از خجالت شما دربیاید. سئو فنی سایت به خرندههای (Crawler) موتور جستوجو کمک میکند تا سایت شما را بررسی و ایندکس کند. نتیجه اینکه: شبکه گستردهای بسازید و تا آنجا که میتوانید، همهجا حضور داشته باشید. بازاریابی شبکه های اجتماعی بخشی از استراتژی سئو هستش که محتوی قابل اشتراک به وجود میاره و باعث میشه صفحات فعال در این شبکه ها داشته باشین.

در نهایت میتوان گفت سئو یک چرخه بی پایان از این 5 مرحله است و ما همیشه در حال بهبود فرآیندهای هدف گذاری و اجرایی خود هستیم. را با ما یاد بگیرید. شرایطی را در نظر بگیرید که شما کلمه کلیدی “جراحی بینی” را سرچ کرده اید. ثانیاً، شما میخواهید با مالک یا صاحبان وبسایت تماس بگیرید و درخواست کنید که وبسایت شما را در جایی که محصول/خدمات را ذکر کردهاند پیوند دهند. برای نام تجاری، اسم محصول، و تگ ها سرچ کنین تا سایت هایی رو پیدا کنین که اسم سایت شما رو ذکر کردند. این کار در برخی از مواقع، باعث می شود کاربر سایتی را انتخاب کند که بتواند تمام توضیحات آن را بخواند، تا مطلبی که به دنبال آن است را پیدا کند. در ارتباط با مفهوم و میزان اهمیت آن و تکنیک هایی که میبایست بهره گیرید تا وب سایت شما به خوبی رشد نموده و توسعه پیدا کند. این کار باعث میشود تا سایت و مقاله شما دیده شود و کاربران زیادی به سمت سایت شما روانه شوند. تولید ویدویهایی مرتبط با فعالیتهای وبسایت شما گه با اشتراک گذاشتن آنها در وبسایت هایی همانند یوتیوب ، آپارات و .. کمک زیادی به افزایش بازدید از وبسیات شما خواهد داشت.

همچنین، تلاش برای افزایش رضایت کاربران، معمولاً به ارتقای رتبه شما در موتورهای جستجو نیز کمک خواهد کرد. این نوع از رأی ها به ارتقای وب سایت کمک خواهند کرد تا آن نیز بتواند از رقبای خود دور گردیده و رتبه بالاتری را در این حیطه کسب بنمایند. متخصصان ما در الیت دیزاین همواره در تلاش اند تا سایتی بهینه از نظر سئو تکنیکال در اختیار مخاطبان قرار دهند. گوگل، مانند بازاریابان، پتانسیل جستجوی عکس را به عنوان یک ابزار کشف الهام بخش و بصری می داند که می تواند برای کسب درآمد بیشتر و کسب ترافیک بیشتر از آن استفاده کند و هنوز هم اهرم قدرت خود را اختیار خودش داشته باشد چون علاقه مردم را به Amazon Spark و Pinterest (که به تازگی عمومی شده است) دیده است. کمک به کاربران برای درک اینکه چرا کاری را انجام میدهید، میتواند به آنها کمک کند تصمیم بگیرند که آیا علایقشان با کسب و کار شما همسو است یا خیر. آیا سئو فقط برای سایتهای فروشگاهی مناسب است؟ هدف شما از SEO Off-Page یا Off-Site این است که بر رتبه بندی، ارتباط، محبوبیت و قابل اعتماد بودن سایت خود تأثیر بگذارید .

همچنین می توانید قبل از انتشار آن با آنها تماس بگیرید تا نظر آنها را دریافت کنید. همچنین کاربران در سایت های پر بازدید محتوای تبلیغاتی شما را مطالعه و با محصول و خدمات آن مطلع شده تا برند شما در ذهن کاربران به عنوان برند برتر باقی بماند. به عنوان مثال، اگر پیوند شما در یک پست وبلاگی بود که منقضی شده است یا مالک اجازه داده است رتبه بندی وب سایت آنها سقوط کند، ممکن است کاهش ضرر و رد آن پیوند مفیدتر باشد. وقتی موضوع پست مهمان شما ارزشی را ارائه می دهد، و از نظر دسته بندی مشابه آنچه در وب سایت خود با آن سروکار دارید و در مورد آن بحث می کنید، است، این تنها گام طبیعی بعدی برای بازدیدکنندگان پست مهمان شماست که به وب سایت شما بروند. این پست رو بوکمارک کنین و از آن در سئو آف پیج خود استفاده کنین از این روشهای سئو آف پیج استفاده کنین تا در نتایج اولیه سرچ نمایش داده بشین. به موتورهای جستجو کمک میکنه که پیجی در نتایج سرچ بیاد که برند و نام تجاری آن معتبر و محبوب باشه.

چند قانون در سئو وجود دارد، مانند انتشار محتوای عالی و ارائه تجربه کاربری خوب اما به ویژه سایتهای خبری بیشتر از انواع دیگر سایتها باید به موارد گوناگون توجه کرد. در برخی موارد ، یک وبسایت به یک منبع لینک میدهد تا بعدن آن را حذف کنند. بعد از تهیه یک محتوای مفید و مناسب، باید سراغ تگهای HTML بروید تا داخل سایتتان از همه جهات بهبود پیدا کند. پس کیفیت و کمیت، فاکتورهایی هستند که در زمان بک لینک سازی باید به آنها توجه داشته باشید. باید توجه داشت که بک لینک به تنهایی مفید واقع نمیشود بلکه محتوا هم باید دارای کیفیت بالایی باشد. هدف یک کسب و کار، هنگام استفاده از رسانه های اجتماعی، باید هدایت ترافیک از صفحات رسانه های اجتماعی خود به وب سایت خود باشد. این لینک ها بسیار مفید واقع خواهند شد تا کاربران در جستجوی اطلاعات مربوط به وبسایت را به سمت آن هدایت کنند. در این بخش میتوانید اطلاعات ارزشمندی را کسب کنید. این نوع سئو نیز حاوی عملکرد و تکنیک هایی به ظاهر قانونی اما فریبکارانه است که در کسب رتبه و امتیاز بسیار سریع برای سایت شما مؤثر است. سئو خارجی به طور کلی شامل دریافت سیگنال از دیگر سایت ها به سایت خود می شود که مهم ترین آن نیز ساخت بک لینک (لینک بیلدینگ) و یا ترافیک سازی است.

ولی درصورتیکه لازم باشد یک آدرس را به آدرس دیگری ریدایرکت دائمی کنید پیشنهاد میکنم از تگ کنونیکال نیز استفاده کنید که درصورتیکه ناخواسته یا به هردلیل ریدایرکت به درستی عمل نکرد و یا به صورت موقت (ردایرکت ۳۰۲) اعمال شد گوگل از طریق تگ کنونیکال بتواند صفحه اصلی را تشخیص دهد. اولا، استفاده از ایمیل مارکتینگ برای تعامل با مخاطبان و مشتریان خود دائمی و قابل اعتماد است. محتوا پیلار به معنی یک محتوای ستون است؛ منظور از ستون محتوایی است که در یک حوزه بخصوص در آن ابعاد مختلفی از موضوعات مرتبط به صورت جامع و خلاصه بحث و بررسی شود. بنابراین مخاطب بدون مزاحمتهای بصری و محتوایی مطلب را تا انتها مطالعه میکند و زمان حضور او در صفحه کاهش پیدا نخواهد کرد. از آنجا که آنها خیلی سریع بارگیری می شوند ، احتمالاً نسخه های AMP صفحات توسط کاربران شما خوانده و به اشتراک گذاشته می شود و زمان ماندگاری در سایت شما را افزایش می دهد. این یک بستر ضروری برای تعامل مستقیم با مخاطبان هدف شما است.فاکتورهای کلیدی رسانه اجتماعی شما عواملی هستند که بر میزان احتمال کلیک کاربران بر روی پیوندی که به آنها ارائه می دهید تأثیر می گذارد. اثرات مستقیم رعایت اصول و مبانی سئو خارجی در بالاتر بردن رتبه وب سایت خواهد بود.

به موتورهای جستجو کمک میکنه که پیجی در نتایج سرچ بیاد که مرتبط با موضوع و مفید باشه. برای اینکه بتوانیم سئو را یاد بگیریم و از آن برای سایت خود استفاده کنیم باید با آن درگیر شویم، انباشتن اطلاعات هیچ کمکی به ما نمیکند و فقط ترس از شروع کردن را در جان آدمی می اندازد؛ برای اینکه بتوانید بهترین نحو ممکن شروع کنید باید اصولی شروع کنید تا نتایج خوبی دریافت کنید. اگر یک وب سایت بینندگان خود را از سایت خود دور کند، چرا باید به وب سایت دیگری پیوند بخورد؟ حتی اگر تعداد مخاطبان نسبتاً متوسطی داشته باشند، تا زمانی که فالوورهایشان به آنچه محصول/خدمت شما میتوانند به آنها ارائه دهند علاقه دارند، شما همخوانی دارید.

در انتخاب متا دیسکریپشن، همانند انتخاب تایتل تگ، باید به یکتا بودن توضیحات مربوط به هر صفحه دقت نمایید. با این حال، همیشه توصیه میشود که افراد پلاگین سئو وردپرس را نیز نصب کنند؛ زیرا پلاگین به شما امکان میدهد تا به طور کامل بر روی مواردی که در گوگل باید بهینه سازی شوند کنترل داشته باشید. در واقع جایگاه شما وابسته به تعداد کلیک و تعدا د افراد بازدیدکننده نیست. حال اگر مشکل حافظه و توان هاست و هزینه پرداختی ماهانه را هم کنار بگذاریم، این مورد باعث میشود که تعداد درخواستهای ارسال شده به دامنه و صفحات شما بیشتر باشد. ممکن است شما نیز تا به حال با ارورها و مشکلات فنی داخلی گوناگونی روبهرو شده باشید یا بخواهید به طور منظم سرعت سایت خود را بررسی نمایید یا دهها امور مختلف دیگر مانند نقشه سایت که در ارتباط مستقیم با سئو تکنیکال سایت شما خواهند بود.

رپورتاژ آگهی نیز مانند سئو و تبلیغات هدفمند اینترنتی راهی برای افزایش ترافیک وبسایت است. بنابراین در حالی که این یک بک لینک سنتی در یک صفحه وب نیست، همچنان ترافیک را افزایش می دهد و سئو را بهبود می بخشد.در حالی که برخی استدلال میکنند که رسانههای اجتماعی بر سئو تأثیر نمیگذارند، اعتبار دامنه بالا (که توانایی سایت برای رتبهبندی سریع در گوگل را اندازهگیری میکند) با حضور خوب در رسانههای اجتماعی مرتبط است.همچنین نداشتن شبکه های اجتماعی در عصر دیجیتال مساوی است با نداشتن کارت ویزیت. یکی دیگر از راههای ایجاد سئوی خارج از صفحه، ارائه ارزش به وبلاگهای موجود در جایگاه شما است. با روش ها و تکنیک های سئو خارج از صفحه، می توانید از پلتفرم های خاصی برای نمایش شخصیت و پیام برند خود استفاده کنید. در زیر چتر بزرگتر سئوی خارج از صفحه، دو دسته اصلی وجود دارد که شیوه های ایجاد ترافیک تحت آن قرار می گیرند. طبیعتاً درصد زیادی از افرادی که در حال مطالعه این مقاله هستند با واژه سئو آشنا هستند؛ اما برای افرادی که اینطور نیست، ما در زیر یک توضیح خلاصه آوردهایم. هدیه ما ارائه رایگان یکی از خدمات بک لینک دهی ما بنام پکیج بک لینک دهی آلفا است.

محبوبیت سایت بستگی به محتوا، ترافیک، لینک ها دریافتی، عمر دامنه، تاثیر بر وب و صنعت خاص خود و … این دسته از لینک ها معمولا به دلیل موجود تولید محتوا با کیفیت در سایت، منبع یا برند بودن در حوزه ای خاص به سایت داده می شوند. به این ترتیب، هر بار که نظر می دهید، لینک نشان داده می شود و یک بک لینک ارزشمند جدید به وب سایت شما ارائه می دهد.هک در اینجا است که به دنبال وب سایت هایی که به طور خاص به شما اجازه استفاده از انجام پیوند ها follow می دهند بروید.شما میخواهید هر بار که نظری را ارسال میکنید به موتور جستجو اطلاع داده شود تا سئوی خارج از صفحه خود را بهبود بخشد، بنابراین باید مطمئن شوید که پیوند در نمایه شما یک پیوند انجام دنبال خواهد بود .

به طور کلی برای ایجاد ارتباط بین دو یا چند چیز، لینک سازی انجام میدهیم؛ لینک سازی به ما کمک میکند که کاربر را به مواردی که دسترسی آن برایش گنگ است راهنمایی کنیم. بلکه بدین معناست که وب سایت و قالب و کدهای آن را به گونه ای بهینه کنیم که موتورهای جستجوی گوگل بتوانند به راحتی وب سایت ما را پیدا کنند. طراحی قالب برای وب سایت های خبری بر اساس اصول سئو بسیار حائز اهمیت است . چند راه برای بهبود سرعت سایت، روشهایی چون استفاده از CDN یا همان شبکههای توزیع محتوا، استفاده از قالب وردپرس سریع و بهینهسازی صحیح سایت است. شبکه تحویل محتوا با استفاده از خادمهای توزیع شده توجه به موقعیت جغرافیایی کاربر از طریق نزدیکترین سرور به کاربر محتوا را ارائه میدهد. تکنیکهای برتر دیگری که در این مقوله استفاده میشود، توجه به استانداردهای w3c است که سئوی وبگاه را بهبود بخشیده و کمک شایانی به آن وبگاه میکند. در سئو In-House، ممکن است با داشتن یک تیم داخلی احساس آرامش کنید زیرا آن ها می توانند به سرعت به تغییرات واکنش نشان دهند و با فوریت روی برنامه های جدید عمل کنند.

ممکن است به دلیل مشکلات فنی یا غفلت از اهمیت این مورد چندین صفحه با آدرس های مختلف یک محتوای تکراری را نمایش دهند. یعنی گوگل فکر میکند به دلیل کیفیت بالای مطالبم، وبسایتهای مختلف به من لینک دادهاند و در نتیجه رتبهام را در کلمات مختلف افزایش میدهد. خوشبختانه روز به روز به کمک تکنولوژیهای جدیدتر علاوه بر کاهش حجم و افزایش کیفیت تصاویر، موتورهای جستجوگر نیز درک بهتری از تصاویر سایتها پیدا میکنند. خوشبختانه. پلاگین Yoast SEO ما این مراقبت را برای شما انجام می دهد. بنابراین لازم است از دیگر وب سایت های مرتبط با زمینه تخصصی شما، میبایست با انجام خدمات تولید محتوا و منتشر کردن یک محتوای سئو گردیده، بنابر ادعای خود شما، تطبیق داده شوند. انکر تکست کلمه لینک شونده است، این متن از اهمیت بالایی برای درک محتوای لینک توسط موتور جستجو برخوردار است. به کار بردن کلمات مرتبط با کلمه کلیدی در متا دیسکریپشن از اهمیت خاصی برخوردار فایل ربات در سئو است.

اهمیت این Meta توضیحات در مفید بودن آن در جذب مشتری های هدف یا مشتریان بالقوه از صفحه نتایج موتور جستجو است. از آنجا که نتایج گوگل به صورت آنی و لحظهای تغییر میکنند، تحلیل رقبا اهمیت حیاتی دارد. عملیات بهینه سازی موتور های جستجو (SEO) بخش مهمی از دیجیتال مارکتینگ است، زیرا کاربران در سر تا سر دنیا هر ساله تریلیونها سرچ در گوگل میکنند، اغلب با هدف یافتن اطلاعات، حالا این اطلاعات میتواند به خدمات و محصولی ربط داده شود تا شما بتوانید از اطلاعات رایگانی که در اختیار کاربران قرار میدهید؛ درآمد زایی کنید. ابزارهای رایگان و غیررایگان متفاوتی برای استخراج کلمات کلیدی وجود دارند و بطور کلی ابزارهای تجاری تحقیق کلمات کلیدی امکانات بیشتری را در اختیار شما قرارخواهند داد و به شما کمک خواهند کرد در وقتتان صرفه جویی کنید. امروزه همه کسانی که قصد دارند به عنوان یک توسعه دهنده وب و اپلیکیشن فعالیت کنند، جاوا اسکریپت را به عنوان یک گزینه همه فن حریف در اختیار دارند.محبوبیت و کاربردی بودن این زبان در حوزههای مختلف با یکدیگر دست به دست هم میدهند تا آن را به یکی از بهترین زبانهای برنامه نویسی برای یادگیری تبدیل کنند.

این بدان معنا است که باید مشتریان هدف خود را به بهترین شکل شخصیسازی کنید. مبادا خیال کنید که برای گرفتن رتبهی خوب در گوگل باید سئو تکنیکال را بدون نقصاجرا کنید! این مقدار اعتبار منجر خواهد شد تا وب سایت بارها و بارها در میان گزینه های معرفی گردیده در لیست نتایج جستجوی گوگل نمایان گردد. ما تلفیقی از روش های قانونی و غیرقانونی سئو را در پیش گرفته و جلو میرویم تا در مدت زمان مناسب و به صورت ماندگار، در نتایج گوگل سئو شویم. برای مثال ما فروشنده ای داریم که بصورت حضوری در مغازه کار میکند و در کارش دارای مهارت میباشد، در عین حال ما فروشنده ای داریم که از طریق فضای وب یا سوشال فرآیند معرفی، تبلیغات و فروش را ایجاد میکند که با آن یک دیجیتال مارکتر میگویند. دقت و سرعت بالای عملکرد و کیفیت کاری بینظیر، بهترین نوع تبلیغات و درآمد برای ایران تایپیست هستند. بعد تبلیغات گوگل برای آن صفحه از سایت انجام دهید. فرارو چیزی در حدود 30 درصد از بازدیدهای خود را از موتورهای جستجو می گیرد ، که این یعنی 70 درصد بازدید ها یا از شبکه های اجتماعی و یا از سایر وب سایت ها و یا توسط مخاطبان وفادار انجام می شود.

همچنین خواهید فهمید که چرا توضیحات متا سایت شما بسیار مهم است و بهترین طول توضیحات متا ( به ویژه با در نظر گرفتن سیاست های تغییر Google) را برای شما شرح خواهم داد. تنظیمات پیشفرض وردپرس به گونهای است که پیوندهای یکتای سایت شما (Permalinks) شلوغ و طولانی هستند. اضافه کردن این برچسبها به ما کمک میکند تا در فضای شلوغ رسانههای اجتماعی ایستادگی کنیم. چرا که نتیجهی این تغییرات، افزایش سهم تصاویر در نتایج موتورهای جستجوگر است و پایبندی ما به بهینهسازی تصاویر، سهممان از این بازار را بیشتر خواهد کرد. اگر شما نیاز دارید که در یک مدت کوتاه در نتایج اول گوگل باشید؛ تبلیغات گوگل به درد شما خواهد خورد.

یکی از موثر ترین روش های سئو آف پیج، وبلاگ نویسی مهمان هستش چرا که هم به ساخت لینک کمک میکنه و هم شهرت شما رو زیاد میکنه. د ر عوض از تاکتیک هایی خارج از وبسایت شما استفاده میکنه تا authority وبسایت شما رو افزایش بده. این ابزار اسکن سایت شما در یک ماه گذشته رو ایجاد میکنه و گزارشی از وضعیت سئو آف پیج میده. هر چه تعداد بک لینک های معتبر بیشتر باشد وضعیت سئو سایت هم به مرور زمان بهتر می شود. از زمان بهروزرسانی BERT گوگل، بر ارتباط و هدف جستجوی تطبیق در SERP گوگل تاکید شده است.

در مقایسه با تبلیغات اینترنتی و حتی پراخت کلیکی که در بازاریابی موتور جستجو بهآن پرداخته شده است، سئو و بهینه سازی سایت برای شما کمترین هزینه را برای معرفی شدن دارد. ما تبلیغات گوگل میرویم به نتیجه اول گوگل میرسیم. لینک سازی داخلی به معنی ارتباط معنایی همراه با معماری دقیق بین محتواهای سایتمان میباشد به طوری که زمانی که کاربر در مورد موضوع خاصی وارد وب سایت ما شد بتواند تمامی جنبه های مختلف آن موضوع را در وب سایت ما مشاهده و از آن استفاده کند. موتور جستجو با بهره گیری از الگوریتم های هوش مصنوعی خویش، کیفیت مطالب و مقالات موجود در یک صفحه را وارسی و با کنترل کردن تعداد به همراه مبدأ لینک هایی که به صفحه مد نظر ارجاع نموده اند، رتبه به همراه صفحات آن را معین می نمایند. افزایش تعداد بازدید کننده منجر خواهد شد تا وب سایت در مکان های گوناگون و به شیوه های متنوعی معرفی و با تأیید درستی آن بر رتبه وب سایت اضافه خواهد شد. بنابراین، این پیوندها مانند رأیهای تأیید هستند که به Google میگویند: «این یکی از پیوندهای خوب است – اجازه دهید وارد باشگاه شوند. اگر آنها شما را برای مخاطبان فعلی خود تأیید کنند، مخاطبان فعلی آنها تمایل بیشتری به دنبال کردن تجارت و سفر شما خواهند داشت.جریان ترافیک ثابت بالا همچنین به این معنی است که وب سایت باید SEO یا حضور اینترنتی خوبی در جایی داشته باشد، که همچنین سئو سایت شما را افزایش می دهد.

کارا بودن سایت وردپرسی ، رعایت اصول سئو در طراحی، نشانه گذاری استاندارد، بهینه سازی سرعت سایت، طراحی نسخه ریسپانسیو و مواردی از این دست را سئو تکنیکال می نامیم. کمی بررسی شما را متقاعد خواهد ساخت که رعایت اصول سئو و استانداردهای مد نظر موتورهای جستجو، میتواند همزمان با بهبود سئو سایت، رضایت خوانندگان و کاربران شما را نیز افزایش دهد. این باعث میشه ترافیک و بازدید سایت شما افزایش پیدا کنه. باعث میشه برند شما طرفدار پیدا کنه ، محتوی شما رو به طور آنلاین انتشار پیدا کنه و مردم رو به سمت سایت شما باز میگردونه. ارتباط محتوی در صفحه و سایتی که به هم لینک داده شدن. وقتی influencers آنلاین محتوی شما رو به اشتراک میذارن و اسم برند شما رو ذکر میکنن، بر روی سئو سایت شما تاثیر میذارن. آنها مفید هستند زیرا آگاهی از برند را ایجاد می کنند و به طور غیرمستقیم ترافیک را افزایش می دهند، اما آنها را با ذکر پیوندی مقایسه نمی کنند.ذکر پیوندی برای سئوی خارج از صفحه شما ارزشمندتر است زیرا نشانی اینترنتی است که بینندگان می توانند برای انتقال به وب سایت شما روی آن کلیک کنند.

هرچند ثابت نشده که لایک ها و اشتراک گذاری های شبکه های اجتماعی تاثیری در سئو آف پیج دارد یا خیر، دلایلی وجود داره که میتونه به شما بگه گه فعالیت در این شبکه ها میتونه از تکنیک های سئوی آف پیج باشه. فعالیت در بخش نظرات ۲۳. به عنوان مثال اگر بخواهید از یک پست سفارشی با فیلدهای سفارشی استفاده کنید، میتوانید اطلاعاتی که از بخش سفارشی میخواهید را بکشید و به صورت خودکار در عنوان و توضیحات صفحه مورد نظرتان جایگزین کنید. در واقع عنوان متا که در حالت عادی به آن دسترسی ندارید مگر با استفاده از افزونه های سئو یا کدنویسی ، می تواند تیتری جذاب باشد که کاربر را ترغیب کند بین لیست سایت هایی که گوگل به او معرفی می کند، روی لینک مقاله شما کلیک نماید. بهتر است قبل از آپلود تصاویر، از قبل حجم آنها را بهینه کرده باشید اما به کمک افزونه Imagify میتوانید حجم فایلهای آپلود شده را هم بهینه کنید.

زمانی که شما برای بخش وبلاگ خود ، دسته بندی ها ، برچسب ها و کلمات کلیدی خود وقت کافی رو بزارید و استراژی مناسب برای رسیدن به جایگاه مورد نظر خود را ایجاد کردید، ادامه مسیر ( استراتژی لینک سازی ) بسیار برای شما آسان خواهد شد زیرا شما نسبت با استخوان بندی وبلاگ خود آگاهی کامل دارد و میدانید در کدام قسمت از مقاله یا محتوای خود باید از لینک مناسب استفاده کنید. اسکیماهایی که ممکن است تا به حال زیاد با آن روبرو شده باشید امتیاز بندی سایت است (Rating) و نشان دادن سوالات متداول یا FAQ است. این فرآیند چون دنباله ای پایان ناپذیر از وقایع و رویدادها است که با هزینه مربوط به تولید محتوای سئو گردیده و انجام دادن تولید محتوا را برای وب سایت بسیار بهتر و مقرون به صرفه تر خواهد نمود.

هر چقدر حجم فایل کمتر شود، اندازه و کیفیت آن هم به نسبت کاهش مییابد؛ بنابراین دیگر نمیتوانید برای نمایش از ابعاد بزرگ استفاده کنید. سئوی خارج از سایت که با نام سئو آف پیج نیز شناخته می شود، ارتباط، شهرت، محبوبیت، قابل اعتماد بودن و اعتبار سایت شما را در چشم کاربران و موتورهای جستجو بهبود می بخشد.بسیاری از کسب و کارهای کوچک این اشتباه را مرتکب می شوند که معتقدند سئوی خارج از صفحه فقط ایجاد لینک است. سئوی خارج از صفحه رتبه شما را در گوگل افزایش می دهد اما به طور مستقیم ترافیک وب سایت شما را نیز افزایش می دهد.

نگهبانی که الگوریتم گوگل را به نمایش میگذارد، جلوی دروازه میایستد و فقط به وبسایتهای باکیفیت با سئو خارج از صفحه قوی اجازه میدهد از دروازهها عبور کنند.این به دلیل اثر “نقطه تایید” است. انجام کارهای مرتبط با سئوی خارجی (Off site SEO) اگر طبق برنامه سئو و در چهار چوب صحیح در بستر علم، دانش و تجربه سئو انجام شود منجر به حصول نتیجه مطلبوب خواهد شد اما انجام بالعکس آن باعث باعث کاهش رتبه و در مواردی حذف از نتایج جستجو و پنالتی گوگل را در بر خواهد داشت. چگونگی معین نمودن رتبه وب سایت از لیست نتایج جستجو گوگل. طبق تحقیقاتی که مهندسین سئو در سراسر دنیا انجام داده اند ، آدرس های URL هر چقدر کوتاه تر باشند در رتبه بندی های گوگل جایگاه بهتری کسب می کنند بنابراین تا جایی که امکان دارد دامنه سایت تان را روی بدون www قرار دهید چون هم برای سئو بهتر است و هم کاربران سایت تان راحت تر! موتور های جستجو با پایش وب سایت ها و به دنباله ی آن کاوش در صفحات آن، محتوای صفحه را بنابر معیارها و ایندکس های الگوریتم خویش خوانده و دسته بندی می نمایند. سئوی خارج از صفحه یا همان آف پیج هر سئوکار با سئوکار دیگر متفاوت است.

سئوی خارج از صفحه شامل تمام کارهایی است که خارج از وب سایت خود برای ارتقاء آن و ایجاد رتبه و ترافیک آن انجام می دهید. وبلاگ ها ییکی از مفید ترین راه ها برای معرفی کردن کسب و کارها به مخاطبان است. این نوع بک لینک ها با ارتقاء رتبه وب سایت منجر به معرفی هر چه بیشتر و بهتر آن در بطن رسانه های اجتماعی گردیده و کاربران بیشماری را به سمت و سوی خود رهسپار می کند. گام گذاردن هر بازدید کننده به واسطه ی این نوع از لینک ها در حکم رأی مثبت ایفای نقش می کند که بدان وب سایت اعطا می شود. این قبیل از تطبیق ها به واسطه ی لینک هایی که به وب سایت شما ارجاع داده می گردند، بیان گردیده و مورد ارزیابی واقع خواهند شد.