خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری خدمات شبکه شرکت انلاین نت

سرویس های دوره ای شبکه سبب می‌ شود که مشکلات احتمالی در کوتاه‌ ترین زمان ممکن برطرف شود و شبکه در بهترین حالت قرار داشته باشد. رشد سریع و نفوذ حرفه ای شبکه های کامپیوتری در کلیه مشاغل باعث شده است تا تمامی گروه ها اعم از شرکت ها و سازمان ها جهت حفظ سیستم های کامپیوتری و تجهیزات شبکه خود با مسائل و نگرانی های زیادی مواجه شوند. توانایی و علمی برای حل مسائل خود در زمینه پشتیبانی سیستم های کامپیوتری ندارند و ازسمتی به دلایل مختلف از جمله نیروی کار کم و یا هزینه بالا قادر به استخدام نیروی کار ماهر و ماهر نیستند. این شرکت ها با قراردادهای پشتیبانی بلند مدت و کوتاه مدت در بخش پشتیبانی شبکه می توانند بسیاری از مشکلات شرکت ها را در این زمینه حل کنند. اگر مدیر و یا صاحب یک کسب و کار هستید که چندین کامپیوتر در مجوعه شما وجود دارد و نیاز به تبادل اطلاعات و یا اشتراک گذاری منابع سخت افزاری دارید، قطعا به خدمات پشتیبانی شبکه نیاز دارید.

  • این متخصصان نه تنها در تهیه تجهیزات مورد نیاز مشاوره می‌دهند بلکه راه اندازی و عیب یابی دستگاه‌های آنها را نیز بر عهده دارند.
  • این یعنی شما درگیری‌های مرتبط به جایگزینی نیرو در این بخش را نخواهید داشت.
  • همه تجهیزات سخت افزاری و نرم‌ افزاری که در شبکه استفاده شده اند، باید به صورت هفتگی و یا ماهیانه به روز رسانی و عیب یابی شوند.
  • این امر اجرای راه حل های جدید بدون طراحی مجدد سیستم همه را تقریبا غیرممکن می کند.
  • از دیگر تخصص‌هایی که یک متخصص پشتیبانی شبکه های کامپیوتری باید داشته باشد، توانایی و مهارت تحلیل نیازهای آینده سازمان است.

کاربر باید بداند که اتفاقات فنی اجتناب ناپذیر است و پشتیبان بداند که کاربر در این لحظه به کمک جدی نیاز دارد. بسیاری اوقات عدم درک متقابل در چنین مواردی می‌تواند باعث ایجاد تنش و بدتر شدن اوضاع شود. یک تیم پشتیبان حرفه‌ای سعی می‌کند موضوع را در کوتاه‌ترین زمان ممکن حل کند، اما مدت زمان رفع مشکل خیلی اوقات به میزان جدیت سازمان در پیشگیری از چنین مواردی و یا ایجاد راهکارهای جایگزین که از قبل دیده شده است باز می‌گردد. تمام پروژه ها با پیش بینی دقیق مدت زمان و هزینه انجام کار توسط شرکت پشتیبانی شبکه باید انجام شود . شرکت پشتیبانی شبکه به شما در مورد مبلغ ، نحوه پیاده سازی و زمان انجام کار مشاوره می دهد و به آن متعهد است.

تمامی تجهیزاتی که در شبکه به کارگرفته شده اند، باید به صورت هفتگی و یا ماهیانه به بررسی و عیب یابی شوند. شما با دریافت خدمات پشتیبانی از مشکلات احتمالی خرابی و قطعی شبکه پیشگیری می‌ کنید و قبل از بروز مشکل آن را رفع می کنید. در صورت وقوع مشکل نیز تیم پشتیبان بهین ارتباط هوشمند تیلا به سرعت وارد عمل می شود و مشکل شما را حل می کند. کارشناسان فنی شرکت بهین ارتباط هوشمند تیلا به صورت مستمر و دوره‌ ای از تمامی مراکز تحت پوشش خود بازدید به عمل می‌آورند و تمامی مشکلات احتمالی را برطرف می‌ کنند.

اگر در مجموعه خود از سیستم تلفنی ویپ استفاده می کنید، رفع مشکلات و چک کردن این سیستم از وظایف شرکت پشتیبانی شبکه است. این قسمت از پشتیبانی معمولاً به دو صورت حضوری یا از راه دور ارائه می شود. با حضور کارشناسان در اولین فرصت به شرکت مراجعه می کنند و سعی می کنند مشکلات را از نزدیک حل کنند. اما در برخی موارد امکان حل مشکلات از راه دور یا از راه دور با نرم افزارهای اختصاصی برای کارشناسان وجود دارد.

هر کدام از مدل های پشتیبانی شبکه مزایای و کاربردهای خاص خود را دارند. با توجه به اهمیت عدم قطعی شبکه در کسب و کارها، ما در پینگونت به صورت ۲۴ ساعته خدمات پشتیبانی شبکه را ارائه می کنیم. به مجموعه اموری که برای نصب نرم افزار شبکه، به روز رسانی و آپدیت نرم افزاری، پیکربندی نرم افزار و غیره انجام می‌شود، خدمات پشتیبانی نرم افزاری شبکه نام دارد. اخیرا توجه ویژه ای به راه اندازی شبکه در موسسه های آموزشی شده است. پشتیبانی شبکه آموزشگاه ها و مراکز آموزشی نیز یکی دیگر از کاربردهای مرسوم خدمات پشتیبانی شبکه میباشد که سبب میشود این مراکز بتوانند به نحوا احسن ، برنامه های آموزشی خود را در بستر یک شبکه یکپارچه به کاراموزان خود ارائه دهند.

شرکت پشتیبانی شبکه

آنها به روش های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند و می‌توانند انواع مختلفی از شبکه را شامل شوند. شبکه کامپیوتری مجموعه‌ای از کامپیوترهاست که به هم متصل شده‎‌اند تا بتوانند اطلاعات را به اشتراک بگذارند. اولین نمونه های شبکه‌های کامپیوتری مربوط به دهه 1960 هستند اما از آن به بعد به مدت نیم قرن پیشرفت زیادی کردند.

سفارشی سازی

متاسفانه در بحث امنیت این وظیفه کارشناسان امنیت است که راه‌حل‌های امنیتی را به سازمان‌ها پیشنهاد کنند، اما سازمان‌ها با هدف کاهش هزینه‌ها ترجیح می‌دهند یک کارشناس پشتیبانی شبکه این‌کار را انجام دهد. به‌طور معمول، یک کارشناس پشتیبانی شبکه حداقل مدرک کارشناسی در رشته‌ علوم کامپیوتری یا رشته‌های مرتبط مثل فناوری‌اطلاعات را دارد. علاوه بر این، قبل از این سمت، به مدت چند سال به عنوان تکسین در شرکت‌ها مشغول به کار بوده است. به‌طور معمول، شرکت‌ها در آگهی‌های استخدامی روی سابقه کار مفید تاکید زیادی دارند و مدرک دانشگاهی برای برخی از آن‌ها ملاک انتخاب نیست، بلکه این تجربه و مهارت فنی است که برای شرکت‌ها حائز اهمیت است.

آوش نت در کنار خدمات پشتیبانی، آموزش کار با سرویس ها و نرم افزارهای مورد نیاز را هم به شما ارائه خواهد کرد تا مشتریان بتوانند بهترین عملکرد را در زمان پشتیبانی داشته باشند و یا دیگر نیازی به پشتیبانی از طرف هیچ شرکتی نداشته باشند. یک شرکت معتبر وجود یک کارشناس پشتیبانی شبکه از زمانی که شما به مشکل بر میخورید یا درخواستی را اعلام می کنید ، تضمین می کند که در حداقل زمان ممکن (با توجه به مشکل و اهمیت موضوع و تاثیر آن بر روی کسب و کار شما) درخواست شما را انجام دهد. در واقع این تعهد باید در قالب یک بند از قرارداد پشتیبانی شبکه به شما ارائه شود.

خدمات پشتیبانی شبکه و سخت افزار ، شامل پشتیبانی و نگهداری از کلیه تجهیزات سخت افزاری در حوزه آی‌تی و شبکه مانند تجهیزات پسیو شبکه، سرورها، رک، سوئیچ، روتر، سیستم‌های کامپیوتری و تجهیزات اداری مانند پرینتر، فکس، اسکنر و… می‌باشد. به عنوان یک مهندس پشتیبانی شبکه، شما مسئول حفظ سیستم هایی خواهید بود که به سازمان ها اجازه می دهد تا به صورت روزانه فعالیت کنند و ارتباط داخلی و خارجی داشته باشند. بسته به سطح مسئولیت شما، وظایف ممکن است شامل ارتقاء زیرساخت ارتباطی شرکت یا نصب یک پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری سیستم جدید باشد. پروژه های خاص بسته به بخش و نوع کسب و کاری که در آن کار می کنید متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال، در یک مرکز تماس ممکن است یک سیستم مدیریت تماس جدید نصب کنید، در حالی که برای یک بانک می توانید یک شبکه ATM بهبود یافته ارائه دهید. در مجموع می توان گفت که اگر در هر مجموعه و سازمانی که که بیش از یک سیستم کامپیوتری وجود دارد،نیاز به اشتراک گذاری دیتا می باشد در نتیجه استفاده از شبکه های کامپیوتری ضروری و الزامی است.

مهمترین خدمات پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه در پینگونت به معنای نظارت، مدیریت و اصلاح مشکلات شبکه به شکلی سریع و مؤثر است. ما به‌عنوان یک ارائه‌دهنده خدمات شبکه در ایران، مسئولیت نظارت، مدیریت، عیب‌یابی و اصلاح شبکه‌های LAN، WAN، روترها، سوئیچ‌ها، فایروال‌ها و اتصال شبکه ارائه می‌کنیم. تکنسین‌های خبره ما در مراکز عملیات شبکه از ابزارهای نظارتی پیشرفته استفاده می‌کنند تا مطمئن شوند که شبکه شما در اوج عملکرد شبانه روزی خود در حال کار است. با سپردن اجرای این موارد به یک تیم حرفه ای برای پشتیبانی و نگهداری شبکه، شرکت خود را بیمه کنید و از خدمات IT به سبک حرفه ای لذت ببرید. راه اندازی فایروال نرم افزاری توسط نرم افزار TMG/ISA2006 و همچنین فایروال سخت افزاری. خوشحالیم که اکنون در حال خواندن پست‌ها و دیدن کالاهای ما هستید.

خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری خدمات شبکه شرکت انلاین نت