خرید اینترنتی انواع زیورآلات استیل، اسپرت و زیورالات مردانه چوبی | hsaatchi

قیمت زنجیرهای مردانه با توجه به جنس و بافت و طرح آن بسیار متفاوت است. محصولات کارتیه در شکل‌های هندسی و در مدل زنجیرهای مختلفی طراحی می‌شود و هم خانم‌ها و هم آقایان به دلیل طراحی شکیل و همه پسند می‌توانند از آن استفاده کنند. اگر به دنبال محبوب ترین زنجیر ها برای مردان هستید، پس به جای درستی آمده اید. در بخش وبلاگ بدلیجات کالای تک، برای کمک به شما در یافتن طرح و سبک ایده‌آل خود، راهنمای زیادی درباره محبوب‌ترین انواع زنجیر که هر مردی می‌تواند انتخاب خرید طلا انلاین کند، گردآوری کرده‌ایم.

گردنبند طلا گوی و حلقه

گردنبند صلیب اسکلتی مردانه با طراحی ویژه به شکل تابوت که درب آن باز شده و داخل آن یک اسکلت قرار گرفته است. این گردنبند پسرانه اسپرت از دسته گردنبند های پانکی و فشن محسوب می شود و گزینه مناسبی برای استایل های اسپرت و رپری نیز می باشد. گردنبند طرح ماری جوانا جدید و اسپرت حکاکی شده همراه با اسکلت در وسط، از دسته گردنبند های فشن پسرانه و دخترانه است که هماهنگی خوبی با تیپ های اسپرت، پانک، رانک و استایل های خیابانی دارد. ما در فروشگاه کالای تک، انواع زنجیر مردانه و پسرانه با جنس استیل داریم که رنگشان دائمی است.

گردنبند طلا ایلدا

برای بسیاری از آقایان، بستن گردنبند، یک عادت آموخته شده است که معنای خاصی برای آن ندارند. برای کسانی که می‌خواهند طوری ظاهر شوند که عاشق برندهای لوکس هستند و فقط آنها را می‌خرند و می‌پوشند، می توانند با انداختن گردنبندهای برند مانند کارتیه، این ظاهر را نشان ‌دهند. گردنبند استایل متفاوتی از یک مرد نشان میدهد و اکثر آقایان به این نوع زیورآلات علاقه دارند. زنجیرهای مردانه با قفل کوبایی، به دلیل کمیاب بودنشان و جوش خوردن قفل به زنجیر و همچنین کاملا مشابه با طلا بودنشان، قیمتشان بسیار بیشتر و در حدود 3 برابر بالاتر از قیمت زنجیرهای مردانه قفل ساده هستند.

خرید اینترنتی انواع زیورآلات استیل، اسپرت و زیورالات مردانه چوبی | hsaatchi صلیب های مسیحی ، ستاره های دیوید و نمادهای دیگر همه می توانند به راحتی به اندازه کافی آویزان میشوند. این نوع نشان های مذهبی در بیشتر موارد ، زیر پیراهن پوشیده می شوند، روی زنجیری که به اندازه کافی طولانی است قرار میگیرند. در میان دسته بندی های مردانه در دهه اخیر گردنبند از پرطرفدارترین اکسسوری های مردانه محسوب می شود. همینطور انتخاب گردنبند برای آقایان متفاوت تر و سختر از انتخاب گردنبند برای خانم ها می باشد. برای مثال، زنجیرهایی که قفل خاص و تک دارند که رایج نیست (مثل زنجیرهای قفل کوبایی، کشویی و دکمه ای) قیمت بسیار بالاتری نسبت به زنجیرهای مردانه با قفل عادی دارند. پس هنگام انتخاب، اگر نوع قفل برای شما اهمیتی ندارد، بهتر از از زنجیرهای قفل ساده استفاده نمایید.

  • پس هنگام انتخاب، اگر نوع قفل برای شما اهمیتی ندارد، بهتر از از زنجیرهای قفل ساده استفاده نمایید.
  • در طول زمان، فلزاتی از قبیل آهن ، برنز، طلا و نقره کشف شدند که منجر به انتخابات جدیدی برای طرح هایی کلاسیک و مناسب برای این محصول بودند.
  • خرید گردنبند نقره یا استیل و استفاده از آن در موقعیت‌های مختلف نیازمند توجه، سلیقه و آشنایی با گردنبندها می‌باشد.
  • گردنبند استیل مردانه زنانه طرح صلیبی، ضد زنگ، ضد حساسیت و مناسب برای دختران و پسران با انواع استایل های اسپرت، هیپ هاپ، راک و …