خرید دیزل ژنراتور لیست قیمت دیزل ژنراتور

خرید دیزل ژنراتور لیست قیمت دیزل ژنراتور

همچنین کانوپی ممکن است زیاد نتواند صدای دیزل ژنراتور را کاهش دهد که به این خاطر از کانکس یا کانتینر استفاده می شود. کشتی ها معمولاً از دیزل ژنراتور نیز استفاده می کنند ، بعضی اوقات نه تنها برای تأمین نیروی کمکی برای چراغ ها ، فن ها ، وینچ ها و غیره بلکه در مصارف غیرمستقیم برای پیشرانه اصلی نیز فعالیت می کنند. با استفاده از نیروی محرکه الکتریکی ، ژنراتورها را می توان در یک موقعیت مناسب قرار داد ، تا بار بیشتری توسط کشتی حمل شود. دیزل ژنراتور میتوانند از نظر سوخت، کوپله، تعداد فاز و … دارای مدل های مختلف باشند که به تمام آنها در این مقاله اشاره خواهیم کرد. خرید یک دیزل ژنراتور نو ضمانت تولید کننده به همراه دارد که این ضمانت می‌تواند با توجه به کاربرد دیزل و موتور آن متفاوت باشد. در این صنعت تراکتورها، خرمن‌کوبی ماشین‌آلات، پمپ‌های آبیاری و دیگر تجهیزات به طور معمول از دیزل ژنراتورها استفاده می‌کنند.

دیزل ژنراتور Baudouin

عدد ستان که معیار اصلی بوده در حقیقت معیاری برای تأخیر در احتراق سوخت دیزل می‌باشد. بالاتر بودن این عدد نشان دهنده این است احتراق سوخت در هوای فشرده، بسیار راحت‌تر و سریع‌تر انجام می‌شود. قیمت سوخت‌های دیزلی از نوع بنزینی کمتر است و به همین منظور اقتصادی‌تر می‌باشند.

این فرآیند زمانی شروع می‌شود که یک موتور دیزلی احتراقی مقداری از انرژی شیمیایی موجود در سوخت را به انرژی مکانیکی دوار تبدیل خرید دیزل ژنراتور چه مراحلی دارد می‌کند. دستگاه تست بار Load Bank در حقیقت یک مصرف کننده منعطف به حساب می آید که میتواند دستگاه دیزل ژنراتور را در بارهای گوناگون تست کرده و عملکرد دستگاه دست دوم را زیر بارهای متفاوت نشان دهد . با این تست تا حد زیادی از عملکرد مناسب دستگاه دیزل ژنراتور دست دوم میتوان اطمینان پیدا کنید. یکی از شرکت‌های سوئدی به نام شرکت ولوو که در سال 1919 تاسیس شد، با تولید دیزل ژنراتور ولوو با بازه قدرت KVA 10 تا KVA 3000 به یکی از برندهای مطرح و برتر جهان تبدیل شده است. دیزل ژنراتور ولوو بیشتر در صنایع مختلف کوچک و بزرگ و ساختمان‌های مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  • با این وجود، استفاده از قابل اعتمادترین، با کیفیت ترین روغن ها، روان کننده ها و خنک کننده ها برای کارکردن موتورتان حائز اهمیت می باشد.
  • البته به این نکته توجه داشته باشید که بهترین مشاور شما برای خرید دیزل ژنراتور میتواند ،مشورت و راهنمایی گرفتن از خریدارنی باشد که قبلا خرید کرده اند.
  • بنابراین خرید ارزانترین و در دسترس ترین دیزل ژنراتور، بدون در نظر گرفتن کاربرد و نیاز شما، اشتباه بزرگی است.
  • موتور برق های زیر 10 کاوا یا به صورت گازی و یا به صورت بنزینی ساخته میشوند.
  • دیزل ژنراتور های اضطراری در جاهای مثل بیمارستان ها،کارخانه جات، هتل ها، داروخانه ها، اتش نشانی، ساختمان های اداری و مسکونی، مرغداری، پرورش ماهی، گاوداری، فروشگاهای زنجیره ای و ….

ژنراتور برق خانگی یا محیط های صنعتی دارای ابعاد و اندازه و شرایط استفاده خاص و متفاوتی هستند. ژنراتورهای گازی خانگی نهایتا تا توان 55 کاوا می توانند روشن شوند البته با گاز شهری . در توان های بالاتر نیاز به فشار گاز قوی تر است که گاز صنعتی جوابگوی آن است. خدمات نگهداری و تامین قطعات حتی پس از اتمام دوره گارانتی نیز برای خریداران محصولات “آبیاران پویان آذر” برقرار است. پمپ بنزین ها نیز یکی دیگر از مراکزی هستند که نیازمند ژنراتور دیزلی هستند و یکی از تبصره های جواز فعالیت آن ها نیز هست.

پارامترهای مختلفی وجود دارند که میزان مصرف سوخت دیزل ژنراتور را تحت تاثیر قرار می‌دهند. اما در حالت کلی میزان مصرف، معمولا بستگی به پارامترهایی مانند اندازه دیزل ژنراتور و میزان بار وارده بر آن دارد و بر این اساس تقریبی از مصرف را می توان بدست آورد. در انتخاب ژنراتورها عوامل متعددی نظیر تامین سوخت و ذخیره آن، شرایط کار، تامین بار و عوامل مختلف دیگری تاثیرگذار هستند. از دلایل ارجحیت ژنراتور دیزل نسبت به انواع گازسوز آن، تعداد بیشتر تامین کننده‌های قطعات یدکی، عدم نیاز به دانش و تجربه زیاد برای استفاده و نگهداری و همچنین حمل و نقل و راه اندازی ساده‌تر آن است. شاید مهم‌ترین مورد در این خرید را بتوان سوخت مصرفی نامید که در دیزل ژنراتور کاملا محاسبه شده و سود مشتری را به‌دنبال دارد.

دیزل ژنراتور کاترپیلار C32ataac قدرت 1100kva قیمت $$$

توجه به برند موتور ژنراتور و انتخاب گزینه مناسب از اساسی ترین نکات در خرید ژنراتور می‌باشد. با توجه به این‌که دستگاه ژنراتور در جابجایی ها در بیشتر اوقات مورد بازرسی قرار می‌گیرند عدم وجود برگ سبز به معنای قاچاق بودن کالا محسوب شده و توسط پلیس توقیف و ممکن است در نهایت مصادره شود. در این مقاله ما به بررسی دلایل اختلاف قیمت در انواع ژنراتور برق خواهیم پرداخت و نگاهی خواهیم کرد به محدوده قیمت ژنراتور در تابستان 1400 و سعی می‌کنیم اطلاعات مفیدی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. دیزل ژنراتور با توجه به مکان و میزان برقی که تامین می کنند به دو دسته زیر تقسیم می شوند. در نهایت تمام اجزای دیزل ژنراتور بر روی یک شاسی قرار می گیرد و بر اساس کاربرد آن می تواند به صورت قابل حمل یا ثایت باشد.

برای صرفه جویی در هزینه و انتخاب بهتر لازم است نکاتی را هنگام انتخاب و خرید ژنراتور لحاظ کنید. در صورت چشم پوشی از این نکات، ممکن است ژنراتوری که انتخاب می‌کنید، متناسب با نیاز شما نباشد و یا در آینده مجبور به تعویض یا استرداد ژنراتور خریداری شده شوید. متاسفانه قطعات غیراصلی(چینی) برخی از برندهای معتبر نیز دربازار وجود دارد. لذا شما در هنگام خرید حتما از فروشنده بخواهید که نام قطعات و کشور سازنده آن را در فاکتور ذکر نماید.

بنابراین از طریق یک محفظه فلزی با عنوان کانوپی، که بر روی شاسی نصب شده است، کل دستگاه در داخل یک محفظه قرار می‌گیرد. هدف از نصب کانوپی، عایق‌بندی صوتی برای مکان‌هایی مثل هتل‌ها، بیمارستان‌ها، ساختمان‌های مسکونی و تجاری و همچنین جلوگیری از ورود رطوبت و گرد و خاک در هنگام استفاده از ژنراتور در فضاهای باز، نظیر معادن و پروژه‌های عمرانی است. از طرف دیگر همان طور که اشاره شد عدم دسترسی به شبکه برق در مکان‌های دورافتاده و یا پروژه‌های کاری و همینطور نیازمندی‌های حمل و نقل، دیزل ژنراتور را به تنها گزینه ممکن برای فعالیت در شرایط خاص تبدیل کرده است.

اگرچه مانند خرید ماشین دست دوم، اکثر دیزل ژنراتورهای دست دوم معمولاً قابل اعتماد هستندلیکن قضاوت در مورد چگونگی استفاده و نگهداری دستگاه دیزل ژنراتور توسط مالک قبلی آن کاری دشوار است. از این رو دانستن یکسری نکات کلیدی در مورد دستگاه دیزل ژنراتور دست دوم که قبلا متعلق به شرکت دیگری بوده، از اهمیت برخوردار است. دیزل ژنراتور کاشانی این پنج مورد کلیدی که باید قبل از خرید یک دستگاه دیزل ژنراتور دست دوم به دقت بررسی کنید به شرح ذیل توصیه می کند.