دستگاه تصفیه آب صنعتی RO

لازم به ذکر است که جنس این فیلتر از الیاف ذوب شده پلی پروپیلن خرید دستگاه تصفیه آب است. دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی مشابه با دستگاه های تصفیه اب خانگی عمل میکنند و دارای مراحلی هستند که در هر مرحله از فیلتر معینی استفاده میشود.از فرایند اسمز معکوس در این دستگاه ها استفاده شده است. بنابراین این فیلتر بیشتر برای مناطقی که کیفیت آب آشامیدنی پایینی دارند، موثر است. فیلتر ممبران دارای منافذ بسیار کوچکی است که اجازه عبور مواد فیزیکی و همچنین مواد شیمیایی را به آلاینده های درون آب نمیدهد. به هر سه لیوان نگاه کنید. دلیل اینکه فیلتر ممبران تصفیه آب عمر طولانیتری نسبت به فیلترهای رسوب و کربن دارد این است که هیچ مادهای داخل لایههای ممبران باقی نمیماند و هر مادهای که پشت غشا قرار میگیرد به طور کامل تخلیه میشود.

قیمت فیلتر تصفیه آب

قیمت فیلتر ممبران در مقایسه با کیفیت و کارایی آن در دستگاههای اسمز معکوس کاملا متعادل است و معمولا تعویض آن هم هر ۲ الی ۳ سال انجام میگیرد که نسبت به فیلتر رسوب و فیلترهای کربن عمر مفید طولانیتری دارد. لایف واتر مدل نوبل دارای هفت مرحله فیلتراسیون با فیلتر محافظ ممبران است. نمکهای سیلیکاتی، ترکیبات سدیم و همچنین ترکیبات دارای نیتروژن که در آب حل میشوند توسط فیلتر ممبران به طور کامل تصفیه میشوند. درست است که در نهایت با گرفتن این املاح آب خروجی سبک تر خواهد شد اما به هر حال بدن برای کارکرد درست و سالم خود نیاز به این املاح دارد.

خرید تصفیه آب

در حقیقت این فیلتر آب را به یک دوراهی وارد میکند که در آن آب تمیز و بدون نمکهای محلول و فلزهای سنگین در یک مسیر قرار میگیرد و آب دارای نمکهای محلول هم مسیر جداگانهای دارد و از شیر تخلیه به سمت فاضلاب جاری می گردد. بنابراین آب خروجی از کربن بلاک به کیفیت مناسبی رسیده و از نظر ظاهری شفاف و بدون آلودگی است. بنابر این پیش از آنکه انتخاب کنیم کدام روش برای سیستم ما و شرایط موجود مناسب تر می باشد، لازم است که آنالیز اقتصادی لازم را در مورد آن انجام دهیم. در واقع تنها ماده خروجی از فیلتر ممبران آب با خلوص بسیار بالا (۹۹.۶%) است و کلیه آلاینده های آب که از مولکول آب بزرگ تر هستند، پشت منافذ بسیار ریز لایه های ممبران به دام می افتند. استاندارد های FDA,NSF,CE,WQ نیز توسط این دریافت شده است که می توان به راحتی به عملکرد دستگاه سلامت آن اعتماد کرد.

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب

اما نمکهای محلول و همچنین مواد آلی داخل لایههای فیلتر ممبران باقی میمانند و تنها چیزی که از فیلتر عبور میکند آب مصرفی است. آرسنیک و جیوه از راههای مختلف وارد آب مصرفی میشوند و تنها راهی که میتوان آنها را از بین برد استفاده از همین فیلتر ممبران است. آب آلوده یکی از معضلاتی است که بسیاری از کشور ها با آن مواجه هستند. میدانید که فیلتر رسوب تنها کاری که انجام میدهد جلوگیری رسوبات و نمکهای نامحلول مانند آهک است.

قیمت دستگاه تصفیه آب

سیستم اسمز معکوس دارای فیلتری به نام ممبران است. عملکرد و جنس این فیلتر دقیقا مشابه فیلتر مرحله دوم میباشد با این تفاوت که کربن این مرحله به صورت بلوکه شده است و منافذ درون آن دارای اندازه ۵ میکرون میباشد که کمک میکند تا به صورت کامل کلر های موجود در آب از بین بروند. بازرگانی تصفیه ایران دارای نمایندگی فروش دستگاه های تصفیه کنند آب از جمله برند های سافت واتر، سی سی کا و اسمارت است و همچنین یکی از بزرگترین وارد کننده های دستگاه های تصفیه آب در ایران محسوب میشود. این سیستمها در بعضی از موارد میتوانستد آب را تصفیه کنند ولی هیچ کدام از آنها روش کامل و مدرنی برای تصفیه آب نبودند. وجود فیلتر محافظ ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی الزامی نیست اما در صورت وجود و قرار دادن آن، قطعا عمر فیلتر ممبران (مرحله چهارم) بهتر خواهد شد بخصوص برای مناطقی که کیفیت آب پایینی دارند و همچنین برای افرادی که از فیلترهای با کیفیت پایین استفاده می کنند.

انواع دستگاه تصفیه آب

قیمت فیلتر ممبران هم نسبت به فیلترهای دیگر کاملا متعادل است و نیازی نیست هزینهی زیادی را بابت تعویض آن پرداخت کنید. این مزایای ممبران تصفیه آب باعث شده است تا استفاده از دستگاههای اسمز معکوس رواج زیادی پیدا کند. کمپانیهای زیادی این فیلترها را برای دستگاههای مختلف تولید و عرضه کردهاند. بنابراین نیاز است تا هر یک از این فیلترها را شناخته و به بهترین نحو اقدام به خرید آن نماییم. همانطور که ذکر شد، تصفیه آب خانگی دارای مراحل مختلفی از فرآیند تصفیه آب است.

فشار آب کافی در هنگام استفاده از دستگاه RO ضروری است.

• مهمترین چالش استفاده از سیستم های رزینی در مقایسه با اسید یا آنتی اسکالانت، هزینه بالایی است که باید برای تجهیزات آن پرداخت شود. این بستر از گرانولهای کربن بسیاری ساخته شده که هر یک از آنها متخلخل هستند. با توجه به این که آب آشامیدنی اصفهان با سختی بالا میتواند مضرات بسیاری برای سلامت بدن شما عزیزان داشته باشد ما با بررسی بیش از 60 مارک معروف … فیلتر ممبران اصل به شکل یک لایهی غشایی شکل است.

آب اضافی می تواند باعث صدمه زدن به آب و رشد کپک در یخچال یا کف آن شود. این حذف املاح درشت و رسوبات از آب آشامیدنی باعث جلوگیری از بروز سنگ کلیه در بدن انسان خواهد شد، پس طبیعتا خرید دستگاه آب شیرین کن خانگی در ایران از بهترین مارک آب معدنی هم آب آشامیدنی با کیفیت بالاتری در اختیار شما قرار خواهد داد؛ چرا که بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی هم، سختی TDS مناسب سلامت بدن ارائه نمیدهد. در دستگاه تصفیه آب سافت واتر اورجینال فیتلر آپشنال نصب نشده است اما این قابلیت وجود دارد که به هر تعداد و هر نوع فیلتری که بخواهید از جمله فیلتر قلیایی، فیلتر انتی باکتریال و فیلتر یو وی را روی دستگاه تصفیه آب نصب کنیم. برای همین عمر مفید فیلتر ممبران اصل عمدتا بین ۲ الی ۳ سال است. 1- در نهایت ، اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب معمولی را دارید و میخواهید حدود 2.5 میلیون الی 3 میلیون هزینه کنید ، دستگاه تصفیه آب SOFT WATER ساخت شرکت معصومی را خریداری کنید و هزینه اضافی را نیز نپردازید.

همانطور که از ابتدای مطلب متوجه شدید، انواع مختلفی از دستگاههای تصفیه آب وجود دارند که میتوانید آنها را تهیه کنید. میدانید که راد گستر نوین تمام دستگاههای تصفیه آب و قطعات آن را مستقیما از تولیدکننده وارد میکند و هیچ واسطهای در کار نیست. قطعات به کار رفته در این دستگاه شامل دسته های مکانیکی، برقی و فیلترها می باشد که آشنایی با آن ها کمک خوبی به نگهداری دستگاه می کند و همچنین در انتخاب آگاهانه نیز کمک شایان توجهی می کند. از دیگر کاربردهای آب تصفیه شده، برای آبیاری گیاهان آپارتمانی میباشد؛ این آب فاقد مقادیر نیترات و نیتریت است و به طول عمر گیاهان کمک میکند. فشار آب کافی در هنگام استفاده از دستگاه RO ضروری است. مولکولهای آب در یک فشار خاص از داخل این لایه عبور میکنند و نمکهای نامحلول و محلول و همچنین فلزات سنگین پشت غشا باقی میمانند و از شیر تخلیه وارد فاضلاب میشوند.

اما نمکهایی که داخل آب حل شدهاند در مرحلهی سوم و یا چهارم توسط فیلتر ممبران تصفیه میشوند. این فیلتر جلو فلزات سنگین و مواد جامد محلول در آب را میگیرد و برخی فلزات سنگین با ppm کم داخل آب وجود دارند که در تصفیه خانه صنعتی امکان تصفیه آنها وجود ندارد. از محصولات برند مینروا Minerva، که توسط نمایندگی تصفیه آب تصفیه آسا در سراسر ایران عرضه میشوند دارای گارانتی بدون قید و شرط طلایی قطعات و همچنین تضمین قیمت نیز میباشند و شما عزیزان میتوانید خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با بهترین قیمت و خدمات نصب و ارسال رایگان در سریع ترین زمان ممکن تجربه نمایید.