دمپر موتور انواع دمپر موتور قیمت فروش دمپر موتور تهویه مولودی

دمپر موتور انواع دمپر موتور قیمت فروش دمپر موتور تهویه مولودی شدن برق این فنر موجود در موتور باعث بسته شدن کامل خرید موتور دمپر دمپر می شود. اما امروزه با به دمپر های هانیول به صورت اتوماتیک و با کمک موتور ها وظیفه تنظیم جریان را انجام میدهند. مقدار صدای تولید شده توسط این محصول مقدار 40dB در 230 ولت متناوب در زمان 65 ثانیه در حال کار می باشد. یکی از تجهیزات مرتبط با سامانه های کنترل هوشمند دمای محیط های صنعتی می باشند. این پروسه به کمک سیستم های کنترل (لوازم کنترل هوشمند) و یا سنسورها و ترموستات ها (که در بحث دیگر در سایت سنا کنترل به آن پرداخته شده) در هر محیط امکان پذیر می باشد. می باشند که در دمای بالاتر از 70 درجه سانتیگراد، دستور بسته شدن مسیر جریان را صادر می کند.

  • وظیفه اصلی سیستم دمپر ( کارکرد شیر) تنظیم و کنترل جریان هوای ورودیست.
  • و همچنین نحوه انتخاب محصول با گشتاور مناسب برای سایز دریچه توزیع هوا از لینک قرار داده شده بازدید فرمایید.
  • ما در شرکت زیمنس اچ وک به متعهد هستیم تا قیمت محصولات خود را برابر سایر برندها و حتی کمتر از آن ها عرضه کنیم.
  • موتورهای تدریجی، نوع دیگر موتور های دمپر می باشد که جهت تنظیم دبی هوای عبوری در یک مسیر مورد استفاده قرار می گیرد.

عملکرد باز و بسته شدن دمپرها توسط نیرویی که به شفت متحرک اصلی دمپر وارد میشود که میتواند به صورت دستی و یا توسط موتور دمپرهای الکتریکی قابل فرمان کنترل شوند. موتور دمپر تدریجی زیمنس GDB341.1Eکد شناسایی انبار S55499-D187 سری موتور دمپر بدون فنر برگشتیولتاژ کاری AC 220 ولت با پایه ساخته.. به عنوان مثال در فصل زمستان، به منظور خروج گاز ها و دود ناشی از آتش از دودکش، دمپر دودکش را بازکرده و در تابستان به منظور پیشگیری از ورود جانوران و حشرات، همچنین هوای گرم دمپر دود کش را می بندیم. ولی شیوه کار به روش اتوماتیک راحت تر بوده زیرا بر روی دمپر یک موتور دمپر نصب می شود که که از طریق سیستم اتوماسیون یا سیستم مرکزی ساختمان کنترل می شود و دیگر سختی های کار با دمپر دستی را ندارد. موتورهای دمپر را می ‌توان به کمک ترموستات ‌ها و سنسورها و سایر سیستم ‌های کنترل به صورت هوشمند در سیستم‌ های تهویه مطبوع یا HVAC کنترل نمود. موتور های دمپر را می‌ توان علاوه بر ورق گالوانیزه، با استیل یا آهن سیاه و در ضخامت ‌های گوناگون نیز ساخت.

دمپر در واقع مانند یک شیر عمل می ‌کند، از این نظر که عملکرد آن باز و بسته کردن و کنترل مقدار ورودی و خروجی هوا و تنظیم جریان آن است. یک دمپر خالص تمامی انرژی که وارد آن می ‌شود را به صورت دیگری از انرژی تبدیل می‌ کند، برای مثال انرژی مکانیکی را به گرمایی بدل می ‌کند. موتور دمپر برای کنترل جریان هوا یا قطع و وصل کردن جریان هوا در مسیر است. با نصب موتور به ‌جای دسته، دمپر از حالت دستی به اتومات تبدیل می ‌شود. موتور دمپر از سری قطعاتی هست که چه در منزل مسکونی شما چه در نیروگاه‌ های نفت و پتروشیمی و چه در حمل و نقل ریلی به ‌خصوص مترو مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

از انواع دیگر موتور دمپر ها میتوان به موتور دمپرهای دو وضعیتی فنر برگشت ‌دار، موتور دمپرهای سه وضعیتی و موتور دمپرهای تدریجی اشاره نمود که در ذیل به بررسی مختصر آن‌ها میپردازیم. دمپر های موتوری عموما به دو مدل دارای فنر برگشت و فاقد فنر برگشت، که هر دو مدل دارای دو نوع قطع و وصل و تدریجی می باشند تقسیم می شوند. شرکت تهویه نو آستیاکارائه دهندهانواع موتور دمپر با قیمت مناسب و کیفیت بالا می باشد که می توانید با کارشناسان آن تماس بگیرید و از محصولات و خدمات ارزنده آن بهره مند شوید.

فن کویل چیست؟ | انواع فن کوئل، مشخصات به همراه قیمت

آنها در بسیاری از تأسیسات زیرزمینی مختلف مانند تونل‌ های جاده‌ ای، تونل ‌های راه ‌آهن و شبکه ‌های مترو و همچنین در معادن زیرزمینی و صنایع دریایی مورد استفاده قرار می‌ گیرند. لازم به ذکر است که از دمپر های سنگین صنعتی در نیروگاه‌ ها، پتروشیمی و صنایع نفت و گاز به‌ کرات استفاده می ‌شود، که طراحی این دمپر ها به شدت خاص و دقیق بوده و باید بتوانند در شرایط جوی ویژه دوام آورده و دچار خوردگی نشوند. این موتور دمپر زیمنس به صورت ۲ حالته ( ۲Position ) و سه حالته ( ۳Position ) و تدریجی تولید می شود.

روتاری کنترل ولو فیشر V250