دوره آموزش plc صنعتی 2022- آموزشگاه فنی حرفه ای ویراد

از طرف دیگر متخصصین پی ال سی که در زمینهٔ تعمیرات پی ال سی کسب تجربه کرده اند با ساعات کاری منعطف تری می توانند درآمد قابل توجهی از تعمیرات معایب احتمالی پی ال سی خرید plc زیمنس به دست آوردند. البته تعمیرات PLC با توجه به گسترده بودن ابعاد تخصصی پی ال سی ها نیازمند دانش روز و مهارت بالاتری است که در دوره های آموزشی بسیار ویژه ای به علاقه مندان آموزش داده می شود. شناخت اصول و مفاهیم پایه ای الکترونیک از ملزومات آموزش پی ال سی محسوب می گردد.

  • شناخت اصول و مفاهیم پایه ای الکترونیک از ملزومات آموزش پی ال سی محسوب می گردد.
  • چرا باید در دوره plc فنی حرفه ای ثبت نام کنیم؟ این سوالی است که بسیاری از علاقه مندان یادگیری پی ال سی در ذهن دارند.
  • کلیه دستورات محاسباتی و دستوراتی که بر روی مقادیر اجرا می شوند بطور کامل همراه با حل مثال کاربردی تشریح می شوند.

در فصل اول شما به صورت کامل با سخت‌افزار PLC و سایر ادوات جانبی آن آشنا خواهید شد. به دنبال دوره‌ای هستم که اگر از کیفیت آن ناراضی بودم بتوانم پول پرداختی‌ام بازگردانم. هدف من صرفاً یادگیری نیست بلکه می‌خواهم از این فرصت استفاده کنم و در شرکت‌ها استخدام شوم. PLC برای من انجام پروژه‌های خاص و البته ساختاریافته است موردی که به‌ندرت از یک مدرس کهن‌سال برمی‌آید، مدرس برای من باید جوان و مبتکر باشد.

پی ال سی درجه 2 مشکلی ندارد اما برای پی ال سی درجه 1 حتما باید پی ال سی درجه 2 گذرانده شود. برای موفقیت در بازار کار plc، می بایست دوره های آموزشی در این زمینه را گذراند و از کوتاهی در این زمینه خودداری کرد. برای شروع به کار کافیست با پروژه های کوچک پیش بروید و بعد از انجام چندین پروژه ی ساده،کم کم به سمت پروژه های پیچیده تر بروید و میزان درآمد خود را افزایش دهید. Plc ها را می توان از نظر حافظه، تعداد ورودی و خروجی، اندازه، گستردگی عملیات (محلی یا وسیع) و … تقسیم بندی نمود. تکنسین های PLC از سیستم های کلی کارخانه و فعل و انفعالات فرایندها آگاهی دارند.

سلام چرا در معرفی دوره از دادن مدرک معتبر فنی حرفه ای سخن می‌گویید ولی در تماسی که با شما داشتیم می‌گویید که مدرکی داده نمی‌شود این تناقض برای چیست؟ متشکرم. ما ادعا می کنیم در طی دوره، تمام مطالب کاربردی و مورد استفاده در صنعت به شرکت کنندگان تعلیم داده می شود. طوری که در انتهای دوره، عده ای نیروی کار بلد و متخصص، تحویل جامعه و صنعت داده می شود. پس از اتمام دوره و کسب مدرک معتبر، می توانید در انواع صنایعی که کنترلر های صنعتی در آن ها نقش مهمی دارد، استخدام شوید. علاوه بر این، فرد در این دوره ، تمامی مهارت های یک برقکار را نیز فرا گرفته است، در نتیجه در پوزیشن برقکار هم می تواند درخواست استخدام نماید. در دروه PLC بازدیدهای دوره ای از کارخانجات صنعتی انجام می پذیرد که در این بازدیدها به کارآموزان نحوه پیاده سازی و تعمیرات خطوط صنعتی آشنا می شود.

معرفی PLC S7 و اصول کلی PLC و مدار فرمان

با داشتن علم و تسلط کافی بر موضوعات مرتبط با این تکنولوژی می توانید فرصت های شغلی بسیار خوبی در آینده ای نزدیک داشته باشید. شرکت زیمنس پی ال سی های خود را در دو مدل compact و modular تولید می کند. در مدل کامپکت یا فشرده ورودی ها، خروجی ها، پردازشگر، منبع تغذیه به صورت فشرده و یکجا در کنار هم قرار می گیرند. اما اگر بخواهید بر اساس شرایط و نیاز برخی از ماژول ها را انتخاب کنید، باید از پی ال سی های زیمنس ماژولار استفاده کنید. دوره PLC فنی حرفه ای در آموزشگاه فنی پارس به صورت عملی و در کارگاه مجهز برگزار می‌شود، این موضوع باعث شده تا کارآموزان ضمن آموزش PLC از پایه تا پیشرفته بتوانند به صورت حرفه ای وارد بازار کار شده و درآمدزایی داشته باشند. شما در این دوره میتوانید سیم پیچی انواع موتور های الکترونیکی را یاد بگیرید و در پس از اتمام دوره به یک تعمیر کار حرفه ای تبدیل شوید و با دریافت مدرک دوزبانه بین المللی وارد بازار کار شوید.

این دوره آموزشی به صورت حرفه ای تحت نظر اساتیدی که خود در پروژه های عملی شرکت کرده اند برگزار می شود. کارآموزان پس از گذراندن این دوره می توانند این حرفه را به صورت کامل در خارج از آموزشگاه پیش بگیرند. دوره آموزش پی ال سی کاملا تضمینی برگزار می شود و علاقه مندان ورود به صنعت PLC در پایان دوره بدون هیچ ابهام و سوالی می توانند این صنعت به روز شده را پیش بگیرند.

دوره آموزش plc صنعتی 2022- آموزشگاه فنی حرفه ای ویراد

از سال 2013 میلادی شرکت زیمنس با هدف دسترسی PLC ها به شبکه اترنت صنعتی و پروفی باس، پی ال سی S71200 را طراحی و تولید نمود تا بتواند جایگزین بسیار مناسبی برای پی ال سی S7200 باشد. پی ال سی آلن بردلی یکی از قوی ترین plc های مورد استفاده در صنعت می باشد به طوری که این plc محبوب ترین پی ال سی آمریکا و پس از plc زیمنس دومین پی ال سی محبوب اروپاست بنابراین دوره plc آلن بردلی برای افرادی که قصد مهاجرت دارند بسیار مناسب است. در دوره آموزش plc سه زبان برنامه نویسی LAD- FBD- STL آموزش داده میشود. آموزشگاه برق گستران با سال ها تجربه در زمینه برگزاری دوره های تخصصی برق و الکترونیک مفتخر است که سالانه بیش از 2000 نیروی انسانی متخصص را وارد بازار کار برق و الکترونیک می نماید.

ایجاد یک پروژه و آشنایی با ساختار پروژه نرم افزار

کلاس‌های تخصصی PLC در آموزشگاه دکتر برد به صورت کاملا عملی و کاربردی برگزار می‌شود. مطالبی که در این دوره فرا خواهید گرفت، اطلاعات مکفی برای شروعی حرفه ای در بازار پر رقابت این رشته را به شما می دهد. لذا بدون نیاز به دوره کارورزی در بیرون از آموزشگاه، می توانید شاغل شوید. 1-داشتن لپ‌تاپ اطلاعات کافی از برق صنعتی و نحوه اتصال و راه اندازی مدار صنعتی. ضمناً در دوره PLC پروژه‌هایی در نظر گرفته شده که جهت برنامه نویسی و طراحی جامع‌تر از آن‌ها استفاده خواهد می‌شود. مفاهیم اعداد باینری و دسیمال و هگزادسیمال را بهمراه تبدیلات آنها به یکدیگر بررسی می شود و همچنین مفاهیم کاربردی انواع حافظه و آدرس دهی آنها به صورت جامع تحلیل خواهد شد.