فروشگاه تخصصی تجهیزات شبکه بازار شبکه-امن باش

به همین راحتی، روند خرید تجهیزات شبکه شما به اتمام رسیده است و شما صاحب محصول موردنظرتان شده اید. در صورتی که در خرید محصولی تردید داشتید یا به دنبال اطلاعات بیشتر بودید، حتما با ما تماس بگیرید. در شبکه های کامپیوتری، وسایل و ابزار های مختلفی برای راه اندازی، نگهداری و تعمیر مورد نیاز است. تجهیزات شبکه دامنه گسترده ای از ابزار ها است که همه و همه برای داشتن یک شبکه موثر و فعال مورد نیاز است.

بسیاری از شرکت‌های تلفنی، خدمات DSL را ارائه می‌دهند و بسیاری از اپراتورهای کابل از مودم‌ها به عنوان پایانه‌های پایانی برای شناسایی کاربران خانگی و شخصی استفاده می‌کنند. به مجموعه ابزارها و تجهیزات مورد استفاده به منظور راه اندازی یک شبکه رایانه‌ای تجهیزات شبکه گفته می‌شود. دستگاه‌های شبکه یا سخت افزار شبکه، دستگاه‌های فیزیکی هستند که برای ارتباط و تعامل بین سخت افزار در شبکه رایانه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند. اکسس پوینت سخت افزاری برای برقراری ارتباط بین کامپیوترها در شبکه‌های وایرلس است. همیشه به یاد داشته باشید که انتخاب کابل‌ها و تجهیزات پسیو شبکه، بی‌نهایت اهمیت دارد و شما باید در هنگام خرید این تجهیزات به برند و کیفیت آن توجه نمائید. در حال حاضر پرینترها به گونه ای طراحی شده اند که از ورودی شبکه برخوردار هستند و با اتصال به سوئیچ مربوطه و دریافت آی پی، بدون نیاز به کامپیوتر کار پرینت را انجام می دهند.

سوییچ 16 پورت رکمونت تی پی لینک مدل TL-SF1016DS

فروشگاه تخصصی تجهیزات شبکه بازار شبکه-امن باش

سرور می تواند درهر کامپیوتری از جمله رایانه های اختصاصی اجرا شود که منحصرا سرور نامیده می شود. کابل فیبر نوری یکی دیگر از انواع کابل های مصرفی در شبکه های کامپیوتری است چرا که با قطعه مرکزی این کابل که از شیشه است اطلاعات با سرعت زیادی در جریان خواهد بود. یکی دیگر از انواع تجهیزات شبکه است که در دسته تجهیزات غیر فعال قرار گرفته می شود. از این قطعه ی مستطیل شکل برای جمع کرن و مرتب سازی کابل های شبکه استفاده می شود. از دیگر انواع تجهیزات شبکه می باشد که مهم ترین وظیفه آن تبدیل کردن سیگنال های آنالوگ به دیجیتال و تبدیل سیگنال های دیجیتال به آنالوگ است.

کارت شبکه جهت اتصال کامپیوتر به شبکه محلی در سرعت های 100،10و1000 مگا بیت بر ثانیه بکار میرود. کارت شبکه Lan Card یا Network Adaptor، رابط بین رایانه و محیط انتقال است. چرا که سیستم ها برای اشتراک گذاری منابع سخت افزاری به کمک این قطعه احتیاج دارند.

پچ کورد بلدن Cat6 UTP CCA 3m

در زمان استفاده از هاب دستگاه های متصل به آن Collision Domain و Broadcast Domain فروشگاه لوازم دیجیتال امن باش یکسانی دارند. بنابراین در هر زمان فقط یک کامپیوتر متصل به آن قادر به انتقال اطلاعات خواهد بود. این دستگاه بسته به توپولوژی شبکه، ارتباط میان اجزای شبکه را در سطح اول مدل OSI فراهم می کند.

  • همانطور که می‌دانید تمامی تجهیزات شبکه از بهترین و معتبرترین برندهای خارجی فعال در حوزه قطعات شبکه تهیه می گردد.
  • تجهیزات پسیو یا غیرفعال، تجهیزاتی هستند که برای استفاده از آن ها به اتصالات جریان الکتریسیته نیاز نخواهیم داشت.
  • این نوع کابل در نقاط مختلف شبکه برای اتصالات مختلف مورد استفاده قرا می گیرد.
  • کابل فیبر نوری از جمله کابل‌های مهمی است که در برقراری شبکه از آن استفاده می‌شود.
از کابل Twisted pair در شبکه های مخابراتی، کامپیوتری و همچنین سیستم‌های تلفن استفاده می‌شود. اکنون در ادامه با ما همراه باشید تا هریک از تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه را برای شما نام برده و توضیح دهیم. در واقع زمانی که دو یا چند کامپیوتر با هدف اشتراک گذاری اطلاعات به یکدیگر متصل می شوند، یک شبکه کامپیوتری را به وجود می آورند. فایروال یک دستگاه سخت افزاری یا نرم افزاری که یک مانع امن بین شبکه شما و اینترنت جهت مسدود کردن تهدیدات امنیتی و ارتباطات غیر مجاز طبق سیاست های شبکه ایجاد می کند. اجزای سخت افزاری و نرم افزاری که به طور معمول در نقاط اتصال شبکه های مختلف ( برای مثال بین شبکه داخلی و خارجی ) قرار می گیرند. یکی از مهمترین تجهیزات شبکه روتر می باشد که وجود آن در شبکه بسیار حیاتی می باشد.