فروش ژنراتور گازی و نحوه انتخاب – قیمت دیزل ژنراتور

سومین مسئله ای که باید مورد بحث قرار گیرد ، زیبایی شناسی است ، برخی از شهرداری ها الزاماتی را در شرایط قرارگیری ژنراتور ، از جمله نیاز به قرار گرفتن آن در داخل بتن / دیوارهای بلوکی مطابق با ظاهر ساختمان اصلی وضع کرده اند. به منظور از بین بردن گرمای تولید شده در هنگام کار، وجود یک سیستم تهویه و خنک کننده ضروری است. اما برای پاسخدادن به این سوال، باید میزان توانی که نیاز دارید را به طور کامل و شفاف مشخص کنید. همواره خسارات ناشی از قطع احتمالی و موقتی برق شبکه سراسری است که نیاز هرچه بیشتر به استفاده از دیزل ژنراتور را بعنوان پشتوانه ای برای جایگزینی برق شبکه مشخص میکند. به طور معمول ژنراتورها در دو نوع قابل حمل و ایستاده وجود دارند.

دیزل ژنراتور چیست

ژنراتور گازی مانند دیزل ژنراتور از یک موتور احتراقی و ژنراتور تشکیل شده است، با این تفاوت که سوخت مصرفی آن گاز می باشد. برای جلوگیری از ورود گرد و غبار از فیلترهای خاصی ( مانند فیلتر هود آشپزخانه) استفاده می شود. فیلتر روغن برای حفظ کیفیت روغن موتور به کار رفته و موجب تمیز ماندن آن با جلوگیری از ورود آلاینده ها به درون روغن می شود. لوله سوخت- این لوله، سوخت را از مخزن ذخیره اصلی به مخزن روزانه انتقال میدهد.

دود اگزوز ژنراتور درست مانند همه اگزوزهای موتورهای دیزلی یا بنزینی است و حاوی مقدار بالای مواد شیمیایی سمی میباشد که باید به خوبی مدیریت شوند. کنترل هر موتور برق میتواند دستی یا خودکار باشد. بنابراین پس از قطع برق، یک کلید انتقال خودکار (ATS) کمبود برق را تشخیص می دهد و سپس به ژنراتور اجازه می دهد تا شروع به کار کند. میزان مصرف سوخت در دیزل ژنراتور مستقیماً به ظرفیت بار متصل شده به خروجی، نوع دیزل ژنراتور، نرخ بازدهی آن، کیفیت سوخت، دما و رطوبت محیط بستگی دارد.

انواع دیزل ژنراتور

آخرین گوشیهای تولیدی این شرکت یعنی AL21 و A31 و AF51 در سال ۲۰۰۵ فروخته شدند. استاتور ،سیم پیچ ثابت ژنراتوراست و استاتور انرژی مورد نیازش را از میدان مغناطیسی تولیدی از چرخش روتور گرفته و انرژی الکتریکی را ارائه می دهد. در انتخاب ژنراتور برق گازسوز این نکته حائز اهمیت است که ژنراتور انتخابی شما می بایست با مصرف مجموعه شما از نظر تعادل فاز ها، و تناسب مصرف با توان تولیدی ژنراتور گازسوز در محدوده استاندارد باشد. قیمت، کیفیت، برند و سایرخصوصیات دیزل ژنراتور آتش نشانی برای کارشناسان آتش نشانی اهمیت ندارد لذا خرید یک دیزل ژنراتور ارزان برای تائیدیه آتش نشانی جهت سازندگان ساختمان و پیمانکاران بسیار جذاب میباشد.به منظور تامین نظر تمامی خریداران، مجموعه صنعتی کاشانی به تولید دیزل ژنراتورهای اضطراری ارزان نیز پرداخته است. این ژنراتورها دارای یک مخزن سوخت بزرگ و یک موتور با راندمان سوخت بالا هستند که به آنها اجازه می دهد در مواقع اضطراری برق کل خانه را تامین کنند.

وقتی که به ژنراتور بار اضافه میکنیم، ولتاژ خروجی آن اندکی پایین میآید. این ژنراتور “رئیس”، ulasan pelanggan آن توصیه می شود برای خواندن قبل از بازدید از فروشگاه، به خصوص فقط در ادامه. CIS چندان گران قیمت نیست اما نقش مهمی در ماندگاری موتور، به خصوص در هنگامی که به مدت طولانی از ژنراتور استفاده میکنید، ایفا میکند. روش دیگر برای فکر کردن در مورد انتخاب موتور برق مناسب برای خانه، در نظر گرفتن این است که چند وقت یک بار ممکن است به یک دستگاه نیاز داشته باشید.

جداکننده آب از سوخت/ فیلتر سوخت- این وسیله آب و عوامل خارجی را از سوخت جدا کرده و از دیگر اجزای ژنراتور در مقابل پوسیدیگ و آلودگی جلوگیری مینماید. یکسوکننده چرخشی: تبدیل جریان AC به جریان DC- این بخش جریان AC تولید شده به وسیله سیمپیچهای محرک را یکسو کرده و آن را به جریان DC تبدیل میکند. تنظیم کننده ولتاژ: تبدیل ولتاژ AC به جریان DC- تنظیم کننده ولتاژ بخش کوچکی از خروجی ژنراتور ولتاژ AC را اشغال کرده و آن را به جریان DC تبدیل میکند. ژنراتور الکتریکی دستگاهی است که انرژی مکانیکی دریافتی از یک منبع خارجی را به عنوان خروجی به انرژی الکتریکی تبدیل میکند. در عوض از انرژی مکانیکی دریافتی به منظور ایجاد حرکت بارهای الکتریکی موجود در سیم سیم پیچها از طریق مدار الکتریکی خارجی استفاده میکند.

در این نوع موتورها، سوپاپ خروجی و ورودی به جای بدنه موتور، بر روی سر سیلندر موتور قرار گرفته است. حالا بایستی پیچ را از داخل سوراخی که بر روی درها ایجاد کرده اید رد کنید تا پیچ به طور کامل از وسط هر دو در نیز رد شود. گرچه موتورهای OHV نسبت به سایر موتورهای هزینههای بالاتری دارند. در مقایسه با موتور بدون سوپاپ- موتورهای OHV متفاوت از سایر موتورها هستند. بیشتر موتورهای OHV به CIS مجهز هستند اما لازم است که از وجود این ویژگی در موتور ژنراتور اطمینان یابید. سیمپیچهای محرک: تبدیل جریان DC به جریان AC- حالا سیمپیچهای محرک عملکردی مشابه با سیمپیچهای اولیه استاتور دارند و اندکی جریان AC تولید کلیک کنید میکنند. روتور/ آرمیچر: تبدیل جریان DC به ولتاژ AC- حالا روتور/ آرمیچر یک ولتاژ AC بزرگتر در سیمپیچهای استاتور به وجود میآورد، و در نتیجه حالا ژنراتور یک ولتاژ AC خروجی بزرگتر تولید مینماید. لوله تهویه برای مخزن سوخت- در مخزن سوخت یک لوله تهویه قرار داده شده که از افزایش تدریجی فشار یا ایجاد خلا در زمان سوختگیری مجدد یا زهکشی مخزن جلوگیری مینماید.

هنگام خرید موتور برق یکی از موارد مهمی که باید مدنظر قرار دهید، نوع سوخت مصرفی ژنراتور میباشد. امروزه ژنراتور جزء یکی از ملزومات هر یک از صنایع و حتی ساختمانهای اداری و تجاری میباشد. بیشتر آنها نیروی کافی برای راه اندازی یخچال، چراغ و سایر ملزومات مانند کوره یا واحد کوچک تهویه مطبوع مرکزی را تولید می کنند. این حرکت موجب ایجاد اختلاف ولتاژ در دو سر سیم یا رسانای الکتریکی میشود. اتصال سر ریز از مخزن سوخت به لوله زهکشی- در زمان سوختگیری مجدد مخزن این اتصال بسیار کارآمد خواهد بود، زیرا از نشت مایع بر روی ژنراتور جلوگیری مینماید.

قیمت دیزل ژنراتور

در حین کار عادی سنکرون دیزل ژنراتور با شبکه برق ، نیروگاه ها با سرعت افت (droop) پنج درصدی قابل کنترل است. همواره سلامت باطری را کنترل کنید. در زمان بررسی موتور ژنراتور میبایست چند عامل را به درستی بررسی کنید. اتصال لوله از مخزن سوخت به موتور- خط تغذیه سوخت داخل مخزن را به موتور متصل کرده و خط بازگشت، سوخت را از موتور به مخزن بازمیگرداند. نخستین فعالیت زیمنس در حوزه حملونقل ریلی ساخت خط تراموای برقی هوبارت در تاسمانی استرالیا، نخستین شبکه کامل تراموای برقی در نیمکره جنوبی سیاره زمین در سال ۱۸۹۳ بود. ژنراتورهای امروزی بر مبنای قانون القای الکترومغناطیس که در سال ۳۲-۱۸۳۱ توسط مایکل فارادی کشف شد، عمل میکنند.

های اضطراری ارزان نیز پرداخته است.

هزینه در نظر گرفته شده برای خرید دیزل ژنراتور میتواند تعیین کننده نوع برند و کیفیت آن باشد. هیدروژن گرما را از ژنراتور گرفته و آن را از طریق تبدیل کننده گرما به یک جریان خنک کننده ثانویه تبدیل میکند که در آن مقداری آب بدون املاح معدنی به عنوان خنک کننده قرار دارد. با ایجاد جرقه ژنراتور برق گازسوز روشن می شود که این جرقه به وسیله ی شمع ها انجام می گیرد. فیلتر هوا برای حفظ کیفیت و عملکرد موتور به کار می رود و به وسیله ی آن طول عمر موتور نیز افزایش پیدا خواهد کرد. نوع سوخت موردنیاز: به هنگام انتخاب موتور حتما سوخت را در نظر بگیرید و مدلی را انتخاب کنید که توانایی تامین سوخت آن را داشته باشید و در دسترس باشد. سپس نوع آلياژ فلزي که قرار است استفاده شود بايد مد نظر قرار بگیرد.

نحوهی عملکرد ژنراتور به چه صورت است؟

از این رو، به منظور رهایی از دست گازهای اگزوز لازم است گه یک سیستم اگزوز مناسب نصب شود. همچنین، هزینههای کمتری نسبت به نوع بنزینی دارد. استفاده از فیلتر روغن در جهت پاکسازی روغن مصرفی موتور بسیار مهم بوده و در طول عمر و کیفیت عملکرد موتور نقش اساسی دارد. نحوهی عملکرد ژنراتور به چه صورت است؟ برای کاربردهای معمولی دیگر، چه مسکونی و یا صنعتی، یک رادیاتور استاندارد و یک فن بر روی ژنراتور قرار میگیرند و به عنوان سیستم خنک کننده اولیه کار میکنند. موتورهای کوچکتر معمولا با بنزین کار میکنند، در حالی که سوخت رایج موتورهای بزرگتر دیزل، بنزین، پروپان، گاز پروپان یا گاز طبیعی است.

در صورتی که ژنراتور را با یک پمپ آب که سبب ایجاد یک جریان آبی بوده اما خود تولید کننده آبی جاری نیست، مقایسه کنیم به درک بهتری از این مکانیزم دست خواهیم یافت. در ادامه مکانیزم این بخش را در مقابل هر یک از اجزا که نقشی در روند گردشی تنظیم ولتاژ ایفا میکنند، خواهیم دید. البته این مکانیزم با ایجاد یک مدار کنترلی در مسیر ژنراتورهای کوچک و خانگی هم قابل اجرا است. این نکته قابل ذکر است که ژنراتور انرژی الکتریکی را «تولید» نمیکند. شرکت پرکینز یکی دیگر از شرکت های تولید کننده دیزل ژنراتور است که نام خود را از موسسش یعنی فرانک پرکینز می گیرد.

ژنراتورهای گاز طبیعی میتوانند برای استفاده مجدد گرمایی (حرارتی) نصب شوند مثل تولید بخار، گرم کردن نفت یا آب گرم و با این کار راندمان آن افزایش پیدا می کند. محفظه فلزی و یا پلاستیکی- یک طراحی تمام فلزی ماندگاری آلترناتور را تضمین میکند. محفظههای پلاستیک در طول زمان تغییر شکل داده و سبب بیرون آمدن برخی از اجزای متحرک آلترناتور میشوند. سیستم روغن کاری باعث کارکرد روان موتور می شود و با استفاده از روغن تحت فشار برای روغن کاری و کاهش اصطکاک، از فرسودگی قطعات متحرک جلوگیری می کند. روتور در اطراف استاتور یک میدان مغناطیسی متحرک ایجاد میکند که سبب ایجاد یک تفاوت ولتاژ بین سیم پیچیهای استاتور میگردد. تفاوت موتور برق با ژنراتور چیست؟

استاتور- یکی از اجزای ثابت است. چرخه تنزل به این معناست که موتور بزودی به طور تغییرناپذیری آسیب می بیند و ممکن است هرگز شروع به کار نکند و زمان طولانی تری قادر نخواهد بود که به تمام توان زمانی که نیازمند است، دست یابد. احتراق سوخت در موتور گرمای زیادی را تولید می نماید و نیاز است که دمای آن کاهش پیدا کند به همین جهت از رادیاتور استفاده می شود اما با توجه به این که در ژنراتور برق گازسوز از روغن استفاده می شود تا بتوان خنک کاری را انجام داد، زمانی که روغن در موتور می چرخد پس از آن گرم شده و از طریق شلنگ به بخش اویل کولینگ می رود تا خنک شود و در آن قسمت روغن خنک از طریق شیلنگ به بخش موتور فرستاده خواهد شد.

ژنراتورهای خانگی اغلب دارای قیمت بالایی هستند که بسیار بالاتر از اکثر ژنراتورهای قابل حمل است. آنها در مقایسه با یک ژنراتور قابل حمل ، سنگین وزن تر هستند . 2. با استفاده از مغناطیس دائم- معمولا در واحدهای آلترناتور کوچک از آنها استفاده میشود. در برخی مواقع از هیدروژن به عنوان خنک کننده سیمپیچهای استاتور واحدهای ژنراتور بزرگ استفاده میشود، زیرا بهره وری آنها در جذب گرما بیشتر از سایر خنک کنندههاست. از شلنگ گاز در ژنراتور برق استفاده می شود که برای انتقال گاز به کار می رود، در واقع شلنگ گاز را از شیر برقی به رگولاتور و پس از آن به ورودی موتور می فرستند. پس از آن ، این ژنراتورها به محبوبیت قابل توجهی در صنعت ساخت و ساز دست یافتند زیرا آنها به کارگران کمک می کردند تا در شیفت های طولانی کار کنند بدون اینکه مزاحمت صدایی داشته باشند .

کاربرد دیزل ژنراتور