قیمت تابلو روان

ماژول های تک رنگ در مدل های قرمز ، سبز ، سفید و آبی عرضه می شوند . بعنوان مثال شما فقط قصد دارید نوشته نمایش بدهید خوب از ماژول تک رنگ استفاده می کنید و بسیار مناسب و ارزان قیمت هستند و در قیمت نهایی تابلو شما تاثیر بسزایی دارند و نسبت به ماژول نوع کارت کنترلر آن نیز متفاوت خواهد بود . در خصوص نحوه خرید تابلو روان ال ای دی می توان گفت که شما می توانید از هرجای کشور و حتی خارج از کشور نسبت به خرید آنلاین تابلو روان و تلویزیون شهری اقدام کنید. فروشگاه تکشو الکترونیک، از وزارت صنعت، معدن و تجارت دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و مشتریان می توانند با خیال راحت اقدام به خرید کنند. خردهفروشها میتوانند با استفاده از یک نمایشگر، هزاران مشتری را در مورد تخفیفها و سایر رویدادهای مهم فروشگاه آگاه کنند. این نمایشگرها قابل استفاده برای صاحبان فروشگاه ها و جهت نمایش انواع متن های ثابت و روان، پخش فیلم، تیزر، پخش زنده تلویزیونی، معرفی کالا و خدمات و غیره استفاده می شوند. این تلویزیونها نسبت به تلویزیونهای خانگی تفاوت چشمگیری دارند و حتی سیستم پخش و نمایش آنها متفاوت است.

در تعریف محتوایی این رسانه میتوان اینگونه گفت : رسانه تبلیغات محیطی آگاهی و اطلاعات مخاطبان را نسبت به ورود یک محصول نو به بازار یا ارائه یک خدمت نو از سوی صاحبان خدمات برای مخاطبان آنان فراهم می آورد. نگرانی افراد برای حمل و نقل با وسایل نقلیه آگاهی نسبت به زمان حرکت و توقف آن می باشد. شرکت نواندیشان اصفهان (نواندیشان هوشمند سپاهان) واردکننده قطعات LED و الکترونیک می باشد که در زمینه LED بصورت حرفه ای فعالیت دارد. می توانید آنها را از وب سایت رسمی شرکت خریداری کنید. منحنی گاما 8 مرحله ای و فرآیند تصحیح مقیاس خاکستری جزئیات و عمق تصویر را برای بافت استثنایی حتی در تصاویر تاریک یا اشباع شده به حداکثر می رساند. همچنین می توان سطح روشنایی یک LED را مطابق با نیازتان کنترل کنید. در رابطه با تفاوتی که بین این دو گروه وجود دارد می توان گفت که در گروه RGB هر پیکسل از یک LED آبی، یک LED قرمز و یک LED سبز تشکیل شده است اما این در حالی است که در گروه 2RGB تعداد LED قرمز در هر پیکسل دو عدد می باشد.

در تلویزیون شهری از پنل هایی استفاده میشود که در آن چراغ های ریز LED جاگذاری شده که چراغ های آن از نزدیک قابل تشخیص است و فناوری پیکسلی برای تصاویر وجود ندارد. این نمایشگر شامل ۱۶ پنل مستطیلی است. کارایی و پرفورمنس بالا LED-DLP در کیفیت تصویر: نسبت کنتراست استثنایی (1500000:1 به بالا )، تکنولوژی DLP ارائه شده، با نمایش رنگها به صورت تیز و عمیق قادر به تولید تصاویری مانند 3D است. ویدئو وال و نمایش تصاویر روی یک مانیتور هنگامی راضیکننده هست که جزئیات تصویر، با کیفیت بالا قابل مشاهده باشد. چون برخی از این تصاویر برای تبلیغات، برخی برای آنالیز دیتا و برخی نیز برای بیزینس خود استفاده میکنند. چون با استفاده از این تابلوها می توانید محصولات و یا خدمات و … درخشندگی در این برد تنظیم می شود، برای این که ابعاد تلویزیون را بیشتر کنیم باید چند کارت را به هم متصل کرد که تصویر را به صورت دقیق مورد نمایش قرار دهد.دی شو را نصب کنیم و کامپیوتری که روی آن نصب را انجام می دهیم باید کارت شبکه مورد نیاز را داشته باشد. از طرف دیگر از این وسیله میتوان در محیطهای مختلف و برای اهداف متفاوت استفاده کرد. تلویزیونهای شهری قابلیت های متفاوتی دارند از جمله اینکه میتوانند 24 ساعته 7 روز هفته روشن باشند و در شرایط محیطی سخت، آب و هوای آفتابی و بارانی بدون هیچ مشکلی به فعالیت خود ادامه دهند.

۲-نصب: پنلها و سختافزارهای دیگر در کنار هم نصب شده و یک تصویر نهایی و یکپارچه تولید میشود. در پنل ویدیووالها به گونهای طراحی شدهاند، که هرکدام به صورت مجزا و یا هماهنگ با سایر پنلها قابل برنامهریزی باشند. این پنلها با هم یک صفحه نمایش واحد را نشان میدهند. منبع تغذیه را با نام پاور هم می شناسند. پیام های تابلو روان متغیر خبری را می توان به دو دسته پیام های ترافیکی در شرایط اضطرار ترافیکی و پیام های عمومی در شرایط غیر اضطرار تقسیم نمود. انواع ویدئو وال ها را با توجه به نیاز می توان با استفاده از یک کارت تا ترکیبی از چندین کارت، توسط محصولات Matrox ساخت. اگر شما نیاز به نصب نمایشگرها در فضای بیرونی داشته باشید، حتما باید از این مدل استفاده کنید. این نمایشگرها با توجه به نوع اسکلت چرخدار، نوع ماشین و ابعاد دارای قیمتهای مختلفی هستند. توجه به این نکته مهم است که محتوای نمایش داده شده در رسیدن به هدف پیام رسانی برای ویدئووال مهماند.

ویدئو والها بسته به اینکه هدف از نصبشان چه چیزی بوده است، میتوانند ساده یا پیچیده باشند. خردهفروشیها میتوانند با استفاده از علائم تجاری اطلاعاتی در مورد تخفیف و … چهارراهها، یکی از مکانهای عالی برای نصب این نمایشگرها محسوب میشوند. یکی از مهمترین وجوه تمایز در برندهای مختلف یک ویدئووال، پارامتر بزل(بزل مرز بین اسکرین و فریم مانیتور) هست. بزل یا لبه در ویدیو وال ها به نسبت مانیتورهای صنعتی بسیار کمتر است. باتری ها در بیشتر مادربورد های دارای مغز و یا سی پی یو بسیار زیاد دیده میشوند مانند مادر بورد کامپیوتر و نقش اصلی باتری برای نگه داشتن مقداری حافظه در قسمت رام هر سیستم عامل است. یکی از ضعف های بزرگ در تبلیغات شهری، عدم امکان بروزرسانی آن ها بدون هزینه است. یکی از مقرون به صرفه ترین تابلوها در این زمینه، تابلو روان است. در ابتدا برای ساخت این تابلوها باید با قطعات آن را بشناسید و همینطور از اورجینال و اصل بودن آنها اطمینان حاصل نمایید. کیفیت تصویر در این حالت مناسب هست و میتوان تصویری یکدستی را انتظار داشت. عملکرد بر اساس کیفیت کارهای گرافیکی و نرم افزارهای مدیریتی است.

تصاویر در رایانه شخصی ویرایش می شوند و از طریق یک رابط سریال یا رابط شبکه دیگر به یک صفحه نمایش LED جایی که به طور خودکار پخش می شوند منتقل می شوند. همچنین از سمت دیگر کیفیت ماژول تابلو روان نیز مهم می باشد که باید افراد و خریداران تابلو روان به آن توجه نمایند. بیشترین شباهت مربوط به ابعاد وسیع هردو نمایشگر است که با قرار گرفتن ماژول ها در کنار هم محدودیتی در ابعاد ندارد.(همچنین پنل های تلویزیون شهری به صورت متری ارائه میشود.) بنابراین ویدئو وال ها کیفیتی بسیار بالاتر دارند. از نظر چینش پنل ها در کنار هم نیز محدودیت خاصی وجود ندارد و بیشتر محیطی که متقاضی در اختیار دارد ملاک است. هر ماژول متشکل از مجموعه ال ای دی ها ،برد ادرس دهی و … اما از سوی دیگر باید به کیفیت ماژول تابلو روان و قطعات آن نیز توجه داشت.

منبع تغذیه برق را به ماژول ها انتقال می دهد تا لامپ ها روشن شوند و ماژول ها شروع به کار کنند. برای ساخت این ماژول ها از یک نوع ال ای دی استفاده نمی شود بلکه ال ای دی هایی با رنگ های مختلف در آن ها به کار برده می شود. شکل زیر مفهوم دات پیچ را در ماژول های تابلو روان به وضوح نشان می دهد . چگالی پیکسلها ارتباط مستقیمی با وضوح تصویر دارد. حسن LEDها به نسبت LCD، در شفافیت و وضوح تصویر و کاربرپسندی تصویر است. مثلاً دات پیچ ماژول قرمز در تصویر زیر 10 هست چون فاصله مرکز تا مرکز دو LED مجاور معادل با 10mm است . جان لوگی برد در سال ۱۹۲۷ سیگنالی را برای خطوط تلفن در فاصله ۴۳۸ مایلی بین شهرهای لندن و گلاسگو فرستاد. این لامپ ها هستند که پس از دریافت دستور مورد نظر از برد، روشن می شوند و نوشته ها را به نمایش می گذارند.

دلیل آن هم این است که قبل تر ها صفحه نمایش های تجاری فقط برای معابر شهری مورد استفاده قرار میگرفت ، که به آن اصطلاحا تلویزیون شهری میگفتند ، اما امروزه صفحه نمایش های تجاری کاربردهای بسیار زیادی پیدا کردند و در انواع مختلف و اندازه های مختلف و کاربردهای مختلفی دارند ! • اتاق کنترل مراکز صنعتی ( خطوط تولید کارخانجات ، نیروگاه ها و …. استادیومها، مراکز ورزشی، تفریحی، فرهنگی، باشگاهها و پارکها و … Vidwowallها در حمل و نقل، سرگرمی، استادیومها، فرودگاهها، بیمارستانها، خرده فروشی، ادارات دولتی، کلیساها، مدارس، هتلها و مشاغل مختلف استفاده میشوند. مانند: نمایش آنلاین خدمات بیمارستانها، نمایش سوالات متداول در پارکها و استادیومها، نقشه مسیر مراکز خرید بزرگ تجاری. است. هدف خرید ویدئو وال بسته به صنعت متفاوت است. ضمناً ویژگیهایی مانند سرعت العمل رندرگیری در این برنامه نیز به ورژن جدید نرم افزار HDPlayer FullColor Controller اضافه شده است که دانلود نرم افزار تابلو روان و تلویزیون شهری را بیش از پیش با اهمیتتر کرده است. باید در هنگام خرید مانیتور صنعتی کاملا این نکات را در نظر گرفت. مصرفکنندگان خرید از فروشگاههایی را ترجیح میدهند که نمایشگر داشته باشد. سالنهای نمایش، گالریها و سالنهای هنری برای معرفی و نمایش محتوا نیازمند نمایشگری هستند که بتواند تصاویر را به شکلی چشمنواز و بینقص پخش کند.

منابع تغذیه همه دستگاه ها را وصل کنید و کنترلر ویدیو وال کار می کند. در اغلب مشاغل و صنایع به دلیل حجم کاری بالایی که دارند نیاز به روشن ماندن مانیتور به صورت مداوم دارند و این نمایشگرهای صنعتی به خوبی از عهده این کار بر می آیند و دچار مشکلاتی از قبیل گرم شدن بیش از حد، سوختن و پیکسل پیکسل شدن در هنگام نمایش نمی شوند. برای اینکه بتوان متن انواع تابلو روان را تعویض کرد، نیاز به برنامههای مختلف است که از جمله میتوان به نرم افزار HD 2016 اشاره کرد. از جمله برندهای معتبر و پرفروش بازار می توان به مانیتور صنعتی سامسونگ، مانیتور صنعتی ال جی و مانیتور صنعتی جی پلاس اشاره کرد.

از این رو لازم است بدانید که هزینه تبلیغات در تلویزیون شهری بیشتر از تبلیغات در بیلبورد است. برای این که بتوان انواع رنگ ها را در تلویزیون های شهری ایجاد کرد از ترکیب چند رنگ LED با رنگ های اصلی آبی، قرمز و سبز استفاده می کنند. آزمایشگاههای تلفنی بل در می۱۹۲۵ تصاویر ترام دار از اسلایدها را تولید کرد. بیلبوردهای تبلیغاتی اتوبان ها و آزاد راه ها – محل برگزاری کنسرت ها —————————————- Video Wall Displays ویدئو وال (نمایشگرهای تصویری دیواری) قابلیت چیدمان منظم ماتریسی و یا غیر منظم نمایشگر ها و توانایی چیدمان نمایشگر ها تا 330 اینچ (400 اینچ) قابلیت کاربری بسیار ساده همراه با مزایای کنترل با سیم و بدون سیم ورودی های صوتی و تصویری با فرمت و کیفیت های متفاوت توانایی نمایش یک یا چند پارچه تصاویر پخش همزمان و غیر همزمان ویژگیهای فنی: – دارای ورودی های RGB, Composite, Component, VGA, Firewire, HDMI, اس اس آی لایت DVI – قابلیت پخش تمام فایل های صوتی و تصویری و برنامه های کاربردی در ویندوز ، مکینتاش و آندروید – قابلیت نصب نمایشگر ها بر روی سطوح تخت ، منحنی و زاویه دار به شکل مکعب یا استوانه – دارای نرم افزارهای مدیریت همزمان خروجی های مختلف با تعدد پنجره ها و چیدمان متنوع تصاویر – امکان اتصال به انواع پروژکتورهای صنعتی و دستگاههای پخش و کامپیوتر های صنعتی و قابل حمل.

نرم افزار مدیریت محتوا به کسب و کارها این امکان را میدهد تا محتوای نمایش داده شده را شخصیسازی کنند. برای بهبود محتوای نمایش داده شده به نرم افزار خاصی نیاز است. منبع تغذیه می تواند جریان برق مورد نیاز را به برد کنترل و همچنین ماژول ها انتقال دهد تا شروع به کار کردن کنند. از مزیتهای مهم این محصول نداشتن هیچ گونه بزل است ولی درعوض مصرف بسیار زیاد برق و آلودگی حرارتی بسیار بالا از معایب این محصول میباشد. ولی در برابر آسیبهای ویروسی نیاز به بروزرسانی دارند. این یعنی پروژههایی با هزینههای زیاد ولی با بازدهی کم. مصرف برق آنها بسیار کم است. در سالهای اخیر، نمایشگرهای LED به سرعت تکامل یافتهاند، عمدتاً به دلیل مزایای بسیاری مانند روشنایی بالا، ولتاژ پایین، مصرف برق کم، نصب آسان در مقیاس بزرگ، طول عمر زیاد، مقاومت در برابر ضربه و عملکرد پایدار.

پنل های تابلو led روان نسل تازه تابلو در کشور است که توانایی پخش هرگونه تیزر را داراست. ویدیو وال یک صفحه نمایش بزرگ است که شامل چندین پنل ثابت در کنار هم میباشد. ویدئو وال VIDEO WALL که با نام Display Wall نیز شناخته می شود به مجموعه چند نمایشگر گفته میشود که با هدف ایجاد تصویر در ابعاد بزرگتر، در کنار هم قرار میگیرند، این سیستم نمایش عریض صنعتی و یکپارچه با کار کرد ۲۴ ساعت (برخی از مدل ها برای استفاده ۱۸ ساعت مناسب هستند) و هفت روز هفته در ۳۶۵ روز سال با قابلیت پخش تعداد زیادی از ورودیهای ویدئویی در فرمت های مختلف می باشد. سایر قابلیت های ویدئو وال ها : کارکرد ۲۴ ساعته ، قابلیت کنترل از طریق گوشی هوشمند ، قابلیت اتصال به لپ تاپ و سایر دستگاه های هوشمند ، استفاده از چراغ LED برای کاهش دمای دستگاه ، قابلیت پخش ویدئو های آنلاین و … در ۳۱ اوت ۱۹۶۴ «کامراناً نخستین پخش رنگی خود را از آزمایشگاهش در» گیک آزمایشهای رادیوی مکزیک «در خیابان» لوسرناً در شهر «مکزیکوسیتی» فرستاد.