قیمت دستگاه لیوان کاغذی دستگاه | ایران کاپ

وقتی بهترین دستگاه لیوان کاغذی را خریداری کنید حداقل 50 عدد لیوان در هر دقیقه تولید می شود. عملکرد دستگاه های تولید لیوان کاغذی به صورت کلی یکسان است فقط در تعداد تولید لیوان کاغذی و تغییر سایز در تولید متفاوت هستند که همین امر جزء نکات اساسی به حساب می آیند و در زمان خرید باید مورد توجه قرار گیرد. این روزها بسیاری از افراد برای اینکه یک کسب و کار مستقل باشند، اقدام به خریددستگاه لیوان کاغذیمی کنند و خوشبختانه به سود خوبی هم می رسند. همانطور که می دانید برای رشد در هر موقعیتی باید طبق یک برنامه خاص پیش رفت و این در مورد خط تولید لیوان کاغذی نیز صدق می کند. خوشبختانه مواد اولیه تهیه لیوان کاغذی دشوار نیست و شما می توانید آن ها را به راحتی در بازار ایران پیدا کنید. این لیوان ها در همه جا از جمله مدارس ، مطب ، بیمارستان ها و حتی در مسافرت مورد استفاده قرار می گیرند.

طرح توجیهی تولید لیوان کاغذی قیمت دستگاه لیوان کاغذی دستگاه | ایران کاپ

در صورتی که نیاز به مشاوره دارید نیز شرایط در اختیار شما قرار می گیرد. در صورتی که هنوز اطلاعات کافی در مورد هزینه راه اندازی خط تولید لیوان کاغذی ندارید می توانید مشاوره های لازم در این راستا را دنبال کنید. هزینه راه اندازی کارگاه تولید لیوان کاغذی به دلیل نیاز به تعداد بیشتر دستگاه کمی بیشتر از سیستم خانگی است. یکی از مهمترین موضوعات برای خرید بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی، بررسی ظرفیت تولید آن است. این موضوع میزان تولید شما را در واحد زمان نشان می دهد و در نتیجه بر فروش و درآمد شما تاثیر مستقیمی دارد.

  • مواد اولیه وارداتی از کشور چین، از کیفیت و قیمت مناسبی برخودارند.
  • قیمت دستگاه چاپ لیوان کاغذی بر اساس مدل های ایرانی و خارجی در نظر گرفته می شود.
  • در واقع این دستگاه تولید لیوان کاغذی قیمت ویژه ای دارد و به دلیل استوک بودن می توانید آن را کمتر از نرخ بازار خریداری کنید.
  • حقیقت این است که این میزان درآمدزایی، در منزل، بدون دردسر یک انتخاب کاملاً هوشمندانه محسوب می شود.
در صورت خرید یک دستگاه باکیفیت می توانید چند سال بدون دغدغه با آن کار کنید و به سود برسید. ممکن است دستگاه استوک و دستگاه ارزان قیمت تر در نگاه شما مناسب باشد؛ اما در حقیقت کیفیت در کنار قیمت مناسب، حائز اهمیت بیشتری است. شما برای راه اندازی کسب و کار با یک دستگاه تولید لیوان کاغذی، نیازی به اجاره کارگاه و مغازه ندارید.

دستگاه لیوان یکبارمصرف

برق مصرفی برای این دستگاه بین 220 الی 380 ولت سنجیده شده است و شامل 10 کیلووات توان مصرفی است. دستگاهی که خریداری می کنید می تواند از کاغذ های یک رو و دو رو ساپورت نماید. علاوه بر بهداشتی بودن این لیوان ها ، استفاده از آن ها بسیار راحت بوده و برای حمل و نقل بسیار سبک هستند. تحقیقات نشان می دهد که حدود 220 میلیون نفر در جهان از لیوان های کاغذی استفاده می کنند. با دستگاههای معمول لیوان کاغذی میتوان با تعویض قالب از سایز ۹۰ سی سی الی ۶۰۰ سی سی را تولید نمود. در آمد خالص دستگاه های لیوان کاغذی بین 40 الی 50 میلیون تومان در ماه هست.

سپس مواد روی قالب گذاشته شده و با اعمال فشار هوا و یا به صورت مکانیکی روی قالب کشیده می‌شود و نهایتاً مواد پلاستیکی شکل قالب مورد نظر را به خود می‌گیرد. شکل‌دهی لیوان‌ها در دستگاه ترموفرمینگ به سه صورت فشار با هوا، شکل دهی با خلاء و شکل‌دهی مکانیکی صورت می‌گیرد. دستگاه تولید ليوان کاغذی، ليوان کاغذی ، گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه ليوان … با بهترین قیمت و بهترین کاغذما خودمون تولید کننده ی ليوان کاغذی هستیم. لیوان های کاغذی به شکل مکرر مورد استفاده قرار می گیرند، چون این لیوان ها یکبار مصرف بوده و بعد از یکبار مصرف نیز با لیوان های دیگر جایگزین می شود. از این رو باید عرصه تولید لیوان های کاغذی همچنان ادامه داشته باشد. برای اطلاع از نحوه تولید این لیوان ها می توانید با کارشناسان حرفه ای در این زمینه تماس بگیرید یا به سراغ تولیدی های مختلف که در زمینه تولید لیوان کاغذی فعالیت می کنند، بروید.

دستگاه تولی لیوان کاغذی پر قدرت و تمام اتوماتیک تی ال 150