معرفی و دانلود PDF کتاب فقط صحبت کن: دوره‌های آموزشی زبان گفتاری و کوچه بازاری انگلیسی محمدباقر شهرامی کتابراه | zabannew

معرفی و دانلود PDF کتاب فقط صحبت کن: دوره‌های آموزشی زبان گفتاری و کوچه بازاری انگلیسی محمدباقر شهرامی کتابراه | zabannew

پس شرکت در کلاس‌های آموزشگاه زبان ایرانمهر، می‌تواند تجربه‌ای جالب و مفید از یادگیری زبان را برای شما فراهم کند و باعث ایجاد درک عمیقی در انگلیسی به زبان مادری شود. ما در آموزشگاه زبان ایرانمهر، سالهاست که از مربیان و مدرسان با تجربه و حرفه‌ای کمک می‌گیریم تا تجربه‌ای بی‌نظیر را در یادگیری زبان انگلیسی، برای شما فراهم کنیم. استفاده از اساتیدی که دارای مدارک کارشناسی ارشد، دکترا یا مدارک بین‌المللی در آموزش زبان انگلیسی به کودکان، نوجوانان و بزرگسالان هستند، از افتخارات ماست. این روش‌ها آنقدر زیاد هستند که می‌توانند شما را سردرگم کنند.

  • از طریق این زبان امکان ادامه تحصیل در هزاران مدرسه در سراسر جهان وجود دارد.
  • اما اگر واقعا بخواهید یاد بگیرید که چه طور به زبان انگلیسی صحبت کنید، به مسئله مهمی تبدیل خواهد شد.
  • بعد شما با هزینه‌ی خیلی کمتر تعداد کاغذ‌های زیادی را دارید.

ساده‌ترین راه این است که صحبت کردن خود را ضبط کرده و دوباره گوش کنید. وقتی به صدای خود گوش می‌کنید، می‌توانید اشکالات خود را دریابید و برای بهبود آن‌ها تلاش کنید. همچنین می‌توانید با مشاهده فیلم‌ها یا سریال‌های زبان انگلیسی، مکالمات را بعد آن‌ها تکرار و ضبط کنید و سپس لهجه خود را با آ‌ن‌ها مقایسه کنید. هر چقدر کلمات بیشتر به خاطر داشته باشید، صحبت کردن آسان‌تر می‌شود.

جهت تقویت مکالمه زبان انگلیسی از آینه استفاده کنید

این اپلیکیشن بر مبنای گیمیفیکیشن ساخته شده است و شما می‌توانید با جمع کردن امتیاز، با کاربرانی از سراسر دنیا رقابت کنید. در ابتدا که وارد این اپلیکیشن می‌شوید، تستی از شما گرفته می‌شود و سپس بر اساس آن لغات را برای شما نشان می‌دهد. سپس هدف خود را در روز تعیین می‌کنید و پس از آن کارت‌ها برای شما نشان داده می‌شوند. کلی داستان‌های انگلیسی برای تقویت ریدینگ شما به صورت ویدئویی آموزش داده شده است. کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به فروشگاه اینترنتی کتاب‎های زبان می‌باشد.

داشتن طیف وسیعی از انواع کلاس‌های مختلف آموزش زبان انگلیسی

اشتباهات تلفظی جزو رایج‌ترین اشتباهات غیرانگلیسی‌زبان است. استفاده از اپلیکیشنی که به طور ویژه بر بهبود تلفظ تمرکز کند، یک مزیت بزرگ برای زبان‌آموزان محسوب راهنما می‌شود. اپلیکیشن Pronunciation یک نرم‌افزار تخصصی برای یادگیری و بهبود تلفظ است که حتی در حالت آفلاین هم قابلیت استفاده دارد. می‌توانید در این اپلیکیشن واژه موردنظر خود را به همراه معنا در فلش‌کارتی وارد کرده و برای مرور به سراغ آن بروید.

می‌توانید یک دفترچه یادداشت داشته باشید و لیست کلمات و عبارات جدیدی که با آن‌ها مواجه می‌شوید را در آن بنویسید و هر روز تمرین کنید. برای اینکه بتوانید در آزمون‌هایی مثل آزمون آیلتس و تافل شرکت کنید، باید گرامر انگلیسی قوی داشته باشید. به همین ترتیب، تسلط قوی به زبان انگلیسی به شدت به میزان دانش گرامر فرد نسبت داده می‌شود. بنابراین، کسانی که علاقه‌مند به شرکت در آزمون‌ها هستند، باید به مهارت گرامر خود کاملاً مسلط باشند. جالب اینجاست در آیلتس هیچ بخش اختصاصی برای گرامر وجود ندارد. با این حال، دستور زبان خوب برای کسب امتیاز بالا در تمام بخش‌های آزمون، یعنی خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شنیدن ضروری است.