نحوه اجرای سقف کاذب بررسی و هزینه نصب سقف کاذب رویا هوس

نحوه اجرای سقف کاذب بررسی و هزینه نصب سقف کاذب رویا هوس

سقف کاذب آکوستیک نوع های متقاوتی دارند اما همه ی نوع های آن یک ویژگی مشترک مهم دارند و آن هم عایق صوتی بودن سقف قیمت سقف کاذب کاذب آکوستیک است. اجرای دیوار مقاوم در برابر حریق مانع از تبادل گرمایی دو فضای مجاور یکدیگر می گردد، به عبارت دیگر در هنگام وقوع حریق این سیستم اجازه نمی دهد که دمای فضاهای مجاور کانون آتش از حد مشخصی فراتر برود. توسط شرکت کدکن مبین سازه در انواع مدل ها؛ برای استعلام قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  • سقف کاذب کناف (کی پلاس پارس) به عنوان عایق صوتی نیز مورد استفاده قرار می گیردبرای مثال در مراکز درمانی و بیمارستان ها، واحدهای آموزشی موسیقی، استدیوها، واحدهای آپارتمانی و … کارایی بسیار زیادی دارد.
  • برای مثال ضخامت سقف کناف در قیمت آن تفاوت ایجاد می کند پس مطمئن شوید که برای چه ضخامتی چه قیمتی پیشنهاد شده است.
  • شرکت آکس طرح و ساخت با بیش از ۵۰ سال سابقه فعالیت در زمینه ساخت و ساز و فروش مصالح ساختمانی اکنون امکان خرید آنلاین محصولات از سراسر کشور را ایجاد کرده است.
  • به علت کثیف کاری زیاد گچ و تولید گرد و خاک از سقف کاذب رابیتس در بازسازی ساختمان و کارهای کوچک استفاده نمیشود و معمولا برای ساختمانهای در حال ساخت از این متریال استفاده میشود.بهترین متریال جایگزین کناف میباشد.

در پروژه هایی که سرعت بالا در اجرای سقف کاذب مد نظر باشد پیشنهاد می شود از سقف مشبک کناف (کی پلاس پارس) استفاده شود. تایل های سقف مشبک معمولا از پیش رنگ شده اند و یا روکش PVC دارند که عامل مهمی در سرعت اجرا و عدم نیاز به رنگ کردن تایل ها و سقف می باشد. در این ساختار پنل های روکش دار گچی بر روی زیر سازی فلزی پیچ می شوند. زیر سازی مورد نظر می تواند به صورت متصل به دیوار و یا مستقل از آن اجرا شود. در قدم بعدی لایه عایق در فاصله آزاد میان پنل روکش دار گچی و دیوار زمینه پشت قرار می گیرد.

من سقف کاذب موردنظرمان را خریداری کرده‌ام آیا امکان دارد فقط کار نصب را انجام دهید؟

اگر به دنبال سقف کاذب ارزان هستید باید بگوییم این قبیل خدمات ساختمانی تنها با خرید یک محصول محاسبه نمی شود و به همین دلیل نمیتوان از روی قیمت پایه انواع سقف نتیجه گرفت که کدامیک ارزان تر و به صرفه تر از بقیه خواهد بود. از جدیدترین سقف های کاذب موجود در بازار است که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده این نوع سقف های جدید به سقف های فانتزی و دکوراتیو معروف هستند که با هزینه مناسب و سرعت عمل بالا فضای دلنشین و متفاوت به نمایش میگذارد. هزینه اجرای سقف بستگی به متراژ، نوع سقف، نوع مواد و مصالح و ….

سقف کاذب آکوستیک چه نوع سقفی است؟

این رو هم بگم که سقف کاذب CNC فقط به تایل مختصر نمیشه و طرح اون رو میشه به اشکال دایره ای هم در آورد ولی پلکسی و PVC استفاده شده در اون حتما از نوع تایل هستن که باید به شکل طرح CNC برش بخورن. بخاطر همین امکان داره مقدار بیشتری از مساحت طرح CNC، تایل پلکسی گلس و تایل PVC نیاز باشه. سازه ها معمولا در دو رنگ طلایی و نقره ای اجرا میشن و روی این سازه ها میشه تایل PVC مورد نظر با طرح دلخواه رو سوار کرد. در این نوع سقف از ورق روغنی، ورق گالوانیزه، گالوانیزه رنگی و ورق آلومینیوم استفاده می شود و در انواع ساده، سوراخ دار ریز و سوراخ دار درشت در بازار مصالح ساختمانی عرضه می شود.

با استفاده از این سقف ها می تواند مقدار زیادی از نیرو انرژی را ذخیره کرد چرا که خود آنها عایق محسوب می شوند و می توان لوله های تاسیساتی را از سقف کاذب مشبک عبور داد. که این سقف معمولا برای پوشش دادن سقف های اصلی مورد استفاده قرار می گیرد. مشخص نیست اولین کسانی که از سقف کاذب استفاده کردند درباره کاربردهای آن چه اطلاعاتی داشته اند. سقف کاذب در مدت زمان کوتاهی در صنعت ساختمان به جایگاه مناسبی دست یافت و استفاده از آن در صنعت ساختمان از دغدغه های پوشش و مخفی نگه داشتن عوامل زیر سقف به حساب می آید. شرکت آدلی آرا بنا که از عاملین فروش و اجرای شرکت کناف ایران (کی پلاس پارس) است مفتخر است خدمات بازسازی واحد های تجاری ، اداری ، مسکونی ، بیمارستان و … را به بهترین شکل و با رضایت صد در صد شما اجرا کند.