پرده اداری【خرید مستقیم پرده شرکتی با قیمت مناسب + ضمانت کیفیت】- ویستا پرده

پرده اداری【خرید مستقیم پرده شرکتی با قیمت مناسب + ضمانت کیفیت】- ویستا پرده

رنگ پرده‌های موجود در یک دکوراسیون اداری باید به گونه‌ای انتخاب شوند که از سویی با رنگ سازمانی هماهنگ بوده، محیطی پویا برای کارکنان ایجاد کرده و جلوه‌ای جذاب برای مراجعان داشته باشند. در ادامه تفاوت پرده‌های اداری با رنگ‌های مختلف را بررسی می‌کنیم. پرده لئو با بیش از 20 سال سابقه تولید و فروش انواع پرده آشپزخانه، پذیرایی، اداری، اتاق خواب و سایر پرده های زبرا شید و … بی شک بهترین گزینه برای انتخاب و زیبایی پرده های منازل و اداره های شما خواهد بود.

  • برای پنجره های شما محسوب شده و کارایی بسیار خوبی را به محیط اداری و یا مسکونی شما بدهد.
  • بسته به میزان بودجه، بهترین و گران‌ترین پرده اداری را برای اتاق مدیریت انتخاب کنید.
  • مکانیزم عملکرد این پارچه بدین صورت است که به وسیله یک طناب یا زنجیر می توان نحوه قرار گیری لایه های افقی پرده را تنظیم کرد.
  • با دقت به رسمی بودن و تفاوت چیدمان اداره ها و شرکت‌ها، پرده دفتر کار نیز از لحاظ ظاهر و کارایی با پرده‌های منزل متفاوت میباشد.
  • ولیکن پرده سیلویت درحالت غیر خودکار نیز بسیار مورد استفاده قرار گرفته و در فضاهای اداری و مسکونی از آن بهره می گیرند.

محل کار، خانه دوم هر فردی محسوب می شود؛ از این رو بهتر است در هنگام انتخاب لوازم و تجهیزات برای محل کار خود حساسیت لازم را به خرج دهید. هر کدام از انواع پرده ویژگی های متمایز و خاص خود را دارند و شما با انتخاب مناسب ترین نوع آن می توانید جلوه زیبا و شیکی به محیط کار خود ببخشید. در ادامه به معرفی انواع پرده های اداری می پردازیم و قصد داریم با در اختیار قرار دادن اطلاعات مفید و کاربردی، در انتخاب مناسب ترین گزینه برای محل کارتان به شما کمک کنیم. یکی دیگر از پرده های اداری پر طرفدار پرده زبرا سه بعدی می­باشد.

پرده کرکره عمودی

قیمت پرده اداری در این وب سایت بسیار مناسب بوده و تخفیفات 20% پردینه بهترین فرصت برای تهیه پرده اداری باکیفیت است و می توانید از نصابان این شرکت برای حضور در محل و اندازه گیری پرده به صورت رایگان، کمک بگیرید. پس از خرید نیز، پرده خریداری شده در کوتاه ترین زمان ممکن جلوی درب محل کار شما تحویل داده خواهد شد. پرده در واقع پوششی است که به عنوان یکی از اجزای کاربردی و در عین حال تزئینی فضای داخلی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین یکی از عناصر مهم در طراحی و دکوراسیون فضاهای اداری، پرده است.

در فیلم بالا تعدادی از پروژه های اجرا شده خودمون در زمینه پرده اداری رو برای آشنایی بیشتر شما ویستاپرده آوردیم. پیشنهاد میکنیم حتما این ویدئو رو ملاحظه بفرمایید تا با تنوع مدل پرده های اداری بیشتر آشنا بشید. همواره مشتریان ما به هنگام خرید، دغدغه چگونگی نصب پرده کرکره فلزی را دارند.

تعیین پرده های اداری بر اساس رنگ

در کنار زیبایی و تناسب پرده با محیط کاری خود، کنترل میزان نور ورودی به محیط، حفظ حریم خصوصی و قابلیت‌هایی همچون راحتی تمیز کردن پرده‌ها را در نظر داشته باشید. پرده‌های دو مکانیزم، زبرا و کرکره‌ای به ترتیب بیشترین آزادی عمل برای کنترل میزان نوردهی را فراهم می‌کنند. قیمت پرده اداری به عوامل مختلفی مانند طرح و جنس پارچه، کیفیت وسایل مورد استفاده در حین نصب پرده همچون ریل آلومینیومی بستگی دارد. زیرا رنگهای روشن خیلی زود کثیف شده و نیاز به شستشو زودهنگام خواهند داشت.

تفاوت پردهای اداری با منازل

با انتخاب پرده کرکره ای هم رنگ با فضا می شود آن را از دید به صورت هدفمند خارج نمود و فضایی یک دست را ایجاد کرد که موجب برجسته شدن سایر عناصر دکوراسیون داخلی می شود. با این انتخاب براحتی میتوان رنگی را بکار گرفت که بالاترین هارمونی را با محیط اطراف خواهد داشت . مکان قرار گیری پرده دومین نکته ی مهم در خرید پرده اداری است؛ منظور از این جمله این است که آیا تصمیم دارید پرده را از سقف آویزان کنید و یا به دیوار نصب کنید؟ در این صورت شما می توانید اندازه دقیقی از پرده را مشخص کنید. توجه کنید که نصب پرده در محیط اداری و کاری علاوه بر جلوگیری از ورود نور خورشید به داخل اتاق برای حفظ حریم خصوصی بسیار مناسب است.