چگونه با اپلیکیشن دولینگو انگلیسی یاد بگیریم؟ آموزش گام به گام | iranbritish

در بخش سوالات Read and Speak آزمون دولینگو، می‌­بایست جمله‌­ای که در گیومه نوشته شده را با صدای بلند بخوانید. در این بخش 20 ثانیه فرصت دارید تا با کلیک بر روی گزینه Recording جمله مربوطه را بخوانید و صدای خود را ضبط کنید. در بخش سوالات Listen and Write آزمون دولینگو، می­‌بایست به یک جمله انگلیسی گوش دهید و آن را لغت به لغت بنویسید.

  • شاید بسیاری از ما تفاوتی برای این دو کلمه قائل نباشیم ولی این دو در یادگیری زبان بسیار با هم متفاوت هستند.
  • در این برنامه می توان کلمات مختلف را با معانی مشابه در زبان های متفاوت مقایسه نمود و از این لحاظ سطح دانش افراد را افزایش خواهد داد.
  • بدون تمرین، به خاطر سپردن مطالب ممکن نیست و از سوی دیگر، تمرین‌های خشک و سخت نیز می‌تواند زبان‌آموز را رنجیده و ناامید کند.
همچنین، دوره‌های دولینگو روی مهارت‌های مختلف زبان تمرکز دارند و با استفاده از آن‌ها، جنبه‌های مختلف مثل صحبت کردن، خواندن، نوشتن و گوش دادن تقویت خواهد شد. برنامه آموزشیِ در نظر گرفته شده در این نرم افزار سبب تقویت مهارت‌های گفتاری، شنیداری، خواندن، درک مفهوم و نگارش می‌شود. این نرم افزار آموزش زبان، برنامه‌های آموزشی خود را در قالب بازی به کاربر ارائه می‌دهد. شما با مشاورین موسسه تخصصی زبان کوییک تماس گرفته و سپس آن‌ها وقت تعیین سطح رایگان را برای شما تعیین می‌کنند. اساتید تعیین سطح با توجه به سطح شما تعداد کلاس‌های مورد نیاز شما را تعیین کرده و شما می‌توانید در کلاس‌ها شرکت کنید. همان‌طور که گفتیم، اگر به زبانی غیر از فارسی تسلط کافی دارید، می‌توانید از اپلیکیشن دولینگو برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید.

کدام دانشگاه‌های کانادا آزمون دولینگو را می‌پذیرند؟

چگونه با اپلیکیشن دولینگو انگلیسی یاد بگیریم؟ آموزش گام به گام | iranbritish اول باید با مراجعه به سایت این برنامه به آدرس duolingo.com یک اکانت بسازیم و یا اپلیکیشن و نرم افزار آن را دانلود کنیم. هر دو امتحان سطح دانش زبان را مورد ارزیابی قرار می‌دهند اما با توجه به نظرسنجی از زبان‌آموزان، آزمون دولینگو آسان‌تر تلقی می‌شود. موسسه تخصصی زبان کوییک اولین موسسه در زمینه اموزش تکنیک های ازمون دولینگو به حساب می آید . به خودمان میبالیم که با بهره گیری از بهترین اساتید دولینگو در ایران نتایجی درخشان برای شما به ارمغان اورده ایم. از بهترین نتایج ازمون دولینگو را برای اثبات بهترین بودن گذاشته ایم.

در بخش Independent Writing Task می بایست به سوال یا سوالاتی که در مورد یک موضوع خاص (مانند، سهم دانشمندان و هنرمندان در جامعه) مطرح شده است، پاسخ دهید. نمره شما در آزمون دولینگو براساس ارزیابی مهارت­‌های ذکر شده در بالا مشخص خواهد شد. برای انجام آزمون تنها از یک آدرس آیمیل یا حساب کاربری دولینگو می‌­توانید استفاده کنید و اگر حساب کاربری دومی دارید، مسدود خواهد شد. به دلیل این که شما آزمون دولینگو را به صورت آنلاین و با استفاده از کامپیوتر شخصی انجام می‌­دهید لذا قبل از شروع آزمون باید همه مدارک و شرایط لازم را فراهم کنید تا هنگام آزمون با هیچ مشکلی مواجه نشوید.

بیشتر از Duolingo‏

به منوی اصلی رفته گزینه اول از سمت چپ زبان انتخابی شما را نشان می دهد. در ابتدای هر درس، شما دارای چند قلب هستید، که این قالب‌ها امتیاز ابتدایی شما را نشان می‌دهد. هر پاسخ غلطی که به سوالات دهید، امتیاز شما کم و رفته رفته دولینگو از بین می‌رود. در صورتی که امتیازات شما تمام و به صفر برسد، باید از اول شروع کرده و به همه سوالات مجددا پاسخ دهید.

آیا برنامه‌ی دولینگو فقط به آموزش زبان انگلیسی می‌پردازد؟